Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Tiroid,Demir eksikliği ve hormon yüzünden dökülen saçlarım

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Oda devamlı takviye almak gerektiriyor.Takviyeleri bıraktığında aynı devam ediyor.

Zaten kullanmıyorum canım hiç bir şey.. Yumuşatıcı, jel falan ne zaman kullandım en son hatırlamıyorum bile..
Yediğime, içtiğime dikkat ederek idare etmeye çalışıyorum durumu..

Selenyum takviyesi tiroidler için ,maltofer ,gyno ferro sanol ve ferro zinc Demir için ,dvit dvitamini için ,dodex b12 için ayrıca ferro sanolun içinde de var , aldactone erkeklik hormonu için kullandığım ilaçlar

arkadaşlar benimde dökülmelerim oluyordu. Bunun hakkında yaımı mutlaka okuyun kullanacağınız tavsiyelr verdim. Artık saçlarım dökülmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok canim benim espri yaptim ben de. Ne demek mahcup olmak. Haklisin aslinda :))

Kızlar ben ee de hasimato var troid başlangıcı doktora saç sorunum olduğunu söyledim ama yinede hicbi ilaç vermedi siz troid ilacı kullanıyo musunuz
Bende de aynı rahatsızlık var . revigen şampuan ve minoksil ve kan hapı kullanıyorum . bir de haftada bir sarımsağı süt ile pişirip sürdüm . bulunduğumuz ilin suyu kireçli bir de saçlarımı duruladıktan sonra içme sodaaı ile yıkıyorum . bumları düzenli yapınca düze giriyor yapmazsan yine aynı . Geçmiş olsun ne diyelim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…