Anket Tırnaklarınızı Yiyor musunuz?

Tırnaklarınızı Yiyor musunuz?

• El tırnaklarımı yedim bitirdim sırada ayaklar var=)

OY: 8 17,4%
  • yoo ben tırnak yemem sadece etlerini kemiriyorum canım

OY: 12 26,1%
  • Ara sıra bazı bazı

OY: 10 21,7%
  • O ne bieee iğreenç

OY: 16 34,8%

• Ankete Katılan
    46

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
861
5
Ben tırnak etlerimi kemiriyorum genelde ve bunu stresli zamanlarımda yapıyorum..

ayyyyyyy sorma ben tırnaklarımı ve kenardakı etlerı bırde dudagımıda cok kemırıyorum var bende bir arıza hayırlısı bakalım

ben nadiren ama oğlum acayip derecede tırnak kemiriyor...bıraksak ayaklarınıda halledecek...bu arada 2 yaşına girecek olan yegenimde başladı tırnak kemirmeye...

tırnaklarınızı yemek psikolojiktır.benim kızımda küçükten beri el tırnaklarını kemırır hiç bir zamanda uzadığını görmedim evlendi hala yıyor sırada ayak tırnaklarım var dıyor gülüsüyoruz.vaz geçıremedim genellıkle çok duygusal olur içine kapanık olur tırnak yıyenler bılmem doğrumu teşhisim eczanelerde ıthal ojeler var acı

bende ne yazıkki bidaha yemiycem dikkat edecem diyorum bi bakıyorumki tırnak mırnak kalmamış.bazen arkında olmadan yiyorum.acı ojeyi bir kere denedim öyle bir acıki dudaklarım uyuştu felaket yani bidahada hiç sürmedim.

ıyyyyyyyyyy one beee ıreennccccc dedım aslında ama bazen bende cokk nadıren etımı yerım o köşesi sert oluncaaaaa ve streslıysemmm kafamçokkarıştı

Hayatımda tırnak yemedim.:1no2:
Kocem yiyor,şaşırıyorum valla:asigim:
Benim canım acır ya,bir de çok güzeldir tırnaklarım benim, kıyamam onlara:çok üzgünüm:

cocukken bende yedimnaniknanik

simdi kizim yiyokafamçokkarıştı

en iyisini yegenim yapiyo,şakkıdı

elleri bitirip ayaklara geciyo:roflol::roflol:

ayyyyyyy sorma ben tırnaklarımı ve kenardakı etlerı bırde dudagımıda cok kemırıyorum var bende bir arıza hayırlısı bakalım

aynen parmaklarımın derileri yukarıya dogru sıyrık sıyrık kanıyo ve acıyo dudaklarımın arası yarıldı ortadan yemekten ama bı care bulamadım ruj sürsem yıyıyorum ben bundan kurtulucağıma inanmıyorum cokta kötü görunduğumu söyluyolar yerken kurtulamıyorummmmm

ara sıra tırnaklarımı,tırnak etlerini kemiriyorum dudağımı yoluyorum ama bunlar can sıkıntısından stresten kaynaklanan bir şey ya da heyecandan da olabiliyor dr gitmiştim ben dr bana takma tırnak kullan demişti bende kullanmıştım şimdi artık tırnaklarım düzeldi artık azıma koymuyorum ama benim eltim maşallah el tırnaklarını yiyor,ayak tırnaklarını yiyor (mide bulandırıcı)oralı bile olmuyor ama genede yiyor......):1shok:

Eskiden yani okul zamanımda çok yerdim.:mymeka:
Okul bitti tırnak yeme alışkanlığımda bitti ne hikmetse.:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…