Tırnaklar Yarışıyor... Buyrun oylamaya

Seçin bakalım

• *** 1 ***

OY: 35 25,5%
  • *** 2 ***

OY: 2 1,5%
  • *** 3 ***

OY: 29 21,2%
  • *** 4 ***

OY: 11 8,0%
  • *** 5 ***

OY: 21 15,3%
  • *** 6 ***

OY: 39 28,5%

• Ankete Katılan
    137
  • Anket Kapalı .
Tripliii tırnaklar gerçekten de hoş.

Ben böyle tırnak yapısına hastayım uzun ve küt model bayanssulusmile

Chocolatestar senin konundan biliyorum tırnaklarının ününü kaydirigubbakcemile5

Çok hoş şekiller yapmışsın valla bravo diyorum

Ananas şekli harika durmuş ,ilk kez gördüm ağzım açık kaldı nasıl yapıyosun bunları ya boshayallersmile

Tırnak yapını da beğendim kaydirigubbakcemile5

Moon opuyorumnanaktan kırmızı renk he aklinialirimsmile vahşi cazibeli hatun seni aklinialirimsmile

Kırmızı yakışıyor sana ama

Speddy_gonzales tırnak yapılarımız hemen hemen aynı bu yüzden seninkini de çok beğendim canım kaydirigubbakcemile5

French manikür olayı bayanlarda hep kibar duruyor zaten boshayallersmile sende de çok cici durmuş opuyorumnanaktan

you knowumu kutluyorum. gerçekten çok güzel tırnaklardı. hakettin arkadaşım ,birinci oldun. tekrar tebrikler

bütün tırnaklar ayrı ayrı değerlendirildiğinde gerçekten çok güzeller... ben hepsini beğendim :)

2 ve 3 gerçekten tırnak şekli güzel 3 zaten ojeleri çok hoş 6 yı beğenmedim o kazanmış ama o kadar uzun tırnağı sevmem hayatta rahatta edemem onunda elleri tırnak yapısı güzel ama çok uzun

herkes tırnagımın uzunluğuna takmış ama benim tırnağım çok uzun değil yapısı öyle kısacık yaptığımda bile uzun diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…