Tip 1 Diyabet Tecrubeli Kadin Dogum Doktoru

Merhaba,
Ben 7 senedir tip1 diyabet hastasiyim. Esimle cocuk sahibi olmak istiyoruz. Ancak seker hastasi kadinlarda tecrubesi olan bir doktor henuz bulamadim. Istanbul’da (avrupa/anadolu fark etmez) tavsiye edebileceginiz bir doktor var mi? ( butce sorun degil)
Allah yardımcınız olsun 🙏 umarım en kısa zamanda gebe kalırsınız. Maalesef bu konuda bir bilgim yok yardımcı olamayacağım ama size dua etmek istedim. Rabbim size de bir bebek nasip etsin inşallah ❤️ kimsenin kucağını boş bırakmasın 🧿❤️🙏

Merhaba,
Ben 7 senedir tip1 diyabet hastasiyim. Esimle cocuk sahibi olmak istiyoruz. Ancak seker hastasi kadinlarda tecrubesi olan bir doktor henuz bulamadim. Istanbul’da (avrupa/anadolu fark etmez) tavsiye edebileceginiz bir doktor var mi? ( butce sorun degil)
Kağan kocatepe istanbulda yutubdan izle iletişim bilgileri de var zaten

Merhaba,
Ben tip 2’yim. Kadin dogumcum ve endokrinolog birlikte takip etti. 2 bebem var 🥰🥰🥰

Dr.Berna Temel Bağdat caddesinde muayenehanesi var.Endokrinolog.Onunla diyabetinizi kontrol altinda tutup hamile kalabilirsiniz.Super bir insan va harika.bir doktordur

Merhaba,
Rabbim yar ve yardımcın olsun 😊bu konuda bilgim yok Rabbim sana acil şifalar versin hayrlı zamanda Salih veya Saliha hayrlı evlatlar nasip etsin

Merhaba
Ben tip 2 yim size tek tavsiyem beslenme uzmani, kadin dogum ve eger varsa surekli doktorunuz yoksada endokrin uzmani ile gorusun duzenli olarak.
ve sekeriniz oldugu icin ona yogunlasacaksiniz ama kilo aliminizi da kontrol altinda tutup duzenli tansiyon takibinide ihmal etmeyin.

Merhaba,
Merhaba. Ben de tip 1 diyabetliyim. İstanbul Beylikduzu'de Prof. Dr. Işık Üstüner'e gidiyorum. Daha once tip 1 diyabetli arkadaslarim gitmisti. Memnun kaldilar. Ben de suanda 7+5 haftalik gebeyim. İnsallah hayallerimize kavusuruz. Herkesin dualari kabul olur.

Canım ben tam şeker hastası değilim insülin direncim var bende hamile kalmaya çalışıyorum ama ailede ırsi.. şekere yatkınlık olabilir malesef.. bunu en iyisi direk diyabet doktorlarına danışmanda fayda var belki tanıdıkları doktorlarda olabilir yönlendirirler belkide.. ancak ücret önemli değilse tüp bebek uzmanında tedavi sürecini güzel ve sağlıklı şekilde ilerletebilirsiniz eşinle 🙏🏼 herşeyin hayırlısı canım

Tıp1 diyabet var ise genelde tiroid lerde de sıkıntı olur anti tpo antikor testi yaptirmanizda fayda var normal tiroid testlerinde belli olmuyor hasihamato varmı bakılmalı pcos varmı bunlar dikkate alınmalı Pendik medikal park ta Banu kale idi yalnis hatırlamıyorsam endokrinoloji uzmanı iyi bir doktor du nokta atışı yapıyor yanında ultrason u var tiroid leride inceliyor nodül varsa takip altına alıyor ama kesinlikle endokrinoloji ye gitmelisin

Merhaba,
canım keşke bilgim olsaydı da seninle paylaşsaydım çok geçmiş olsun

Merhaba,
Ankara'da yaşıyorum Memorial Ankara'ya gidiyorum çok memnunum İstanbul'da da var Memorial tavsiye ederim oradaki doktorlar nasıldır bilmem ama burda çok güzel ilgileniliyo

Ben tip 2’yim. Kadin dogumcum ve endokrinolog birlikte takip etti. 2 bebem var 🥰🥰🥰
Hamılelık sırasında herhangı bır durum oldumu acaba. Hamıle kalmaya korkuyorum bende tip 2 dıyabet var yenı teshıs konuldu suan sekerıö cok normal duzeyde bıraz deneyımlerınızı paylasırmısınız

Hamılelık sırasında herhangı bır durum oldumu acaba. Hamıle kalmaya korkuyorum bende tip 2 dıyabet var yenı teshıs konuldu suan sekerıö cok normal duzeyde bıraz deneyımlerınızı paylasırmısınız
Hamilelikte diyet ve hap, sonrasinda da insulinle devam ettim. İki hamileligimde de 5’er kilo aldim. Sekerim surekli takip ediliyordu. Bu kadar 🙃

Hamileligin sonlarinda hap yeterli olmadi, insuline gectim. Dogumdan sonra kullanmadim insulin, cocuklarin da masallahi var 🥰
Ben suanda hap kullanıyorum düşünüyorum yenı oldugu ıcın arastırıyorum. Cocuklarınız ıcın con sevındım hep öyle olsunlar tüm hastalıklar uzak dursun ınsallah rabbım korusun 🙏

X