Tınaztepe Buca Tüp Bebek Merkezi

Mine Yardimci Ozturk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2024
1
0
38
Arkadaşlar Buca Tınaztepe Tüp bebek merkezinde yaşadığım sorunda bahsedeceğim size.
Nisan ayında İzmir Buca Özel Tınaztepe Hastanesinde Prof.Dr.Erdal Aktan’da tüp bebek tedavisine başladım. Havuz yöntemi uygulanacağı için yumurta toplamı işlemi yapıldı. Aynı hastanede 2 defa aynı işlem yapılıp sadece 1 embriyo donduruldu. Doktorun önerisi dahilinde 2 ay ara verip Ağustos ayında hastaneyi aradım randevu almak için bana Doktor Erdal Bey’in hastaneden ayrıldığını söylediler. Ve o sırada hastanede görüşebileceğim başka doktor yoktu. Bende bu durumda başka bir hastanede bir doktorla görüştüm ve bana Tınaztepedeki embriyoyu taşımamız gerektiğini söylediler. Ben 2 aydır Tınaztepe hastanesindeki embiyomu alamıyorum. Beni sürekli bugün yarın diye 2 aydır oyalıyorlar. Bana en son geçen hafta 18 Ekim Cuma günü kesin teslim edeceklerini söylediler. Bugün yetkili kişiyi aradığımda hala onaylanmadığını söyledi. Bende tepki verdiğimde diğer hastalar gibi Erdal Hoca gittiğinde sizde gelip emriyonuzu alsaydınız dedi. Ama bana Doktor Bey’in gittiğini kimse haber vermedi. 2 yıllık tedavim sonucu oluşan 1 embriyoyu alamamaktayım. 21 Ekim pazartesi günü embriyo trasfer işlemim yapılacaktı fakat embriyoyu alamadığım için bu işlem iptal oldu. Bunun sonucunda da rahim duvarı incelerek gebeliğe elverişsiz bir duruma geldi. Bunun tekrar düzeltilmesi için bir operasyon geçirmem gerekli ve bu çok büyük bir maliyet. Bana ait olan birşeyi himayelerinde zorla tutuyorlar defalarca talep etmeme rağmen teslim etmiyorlar. Sonuç olarak şuanda tüm tedavim boşa gitmiş bulunmakta. Maddi ve manevi çok büyük bir zarardayım. Bu hastane ve yetkilileriyle ilgili gerekli mercilere suç duyurusunda bulundum. gitmeyi düşünüyorsanız 2 defa düşünün derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…