tıkandım kaldım:((((((((

komagene

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
787
60
hiç adetim şaşmazdı 14ü günümdü hala olmadım test yaptım negatif bilmiyorum şaştım kaldım,böyle olup sonra hamile olan oldu mu acaba?

benimde hiç şaşmazdı günüm
bugün olmam gerekiyor normalde ama hala olmadım
yarını bekliyorum :18:

hayırlısı olsun bakalım bir de yarın test al yap
yine negatif çıkarsa
kan tahlili yaptır o zaman var mı yokmu anlarsın
böyle şüpheyle beklemektense tahlil yaptırmak en mantıklısı

hiç adetim şaşmazdı 14ü günümdü hala olmadım test yaptım negatif bilmiyorum şaştım kaldım,böyle olup sonra hamile olan oldu mu acaba?

aynı durum bendede mevcut adet günüm benimde 14ü idi. hala tık yok bekliyorum bende ilk gün gidip hemen test aldım yaptım koskocaman bir tekkk cizgi
3. güne giriyorum hala yok bişe
idrar testlerinde hemn belli olmayabiliyormuş inş. ikimizde hamileyizdir

inşallah ikinizde hamilesinizdir..idrar testi ile uğraşmayın bence yaww

direk kan testi yaptırsanıza ikinizde..beklemekten iyidir.
hem kesin sonuç veriyor kan testi

inş canım inş,kısmet...

inşallah ikinizde hamilesinizdir..idrar testi ile uğraşmayın bence yaww

direk kan testi yaptırsanıza ikinizde..beklemekten iyidir.
hem kesin sonuç veriyor kan testi

bnm bugün kasıklarımda belimde ağrı başladı test yapıp üzüldüm kantestine dayanamam heralde hasta olucağım günü bekliyorum olcak gbym sanki:44:

bende bekliyorum ka testide idrar testide yapmıyorum en azından 1-2 gün daha
belki o güe kadar regl olurum
bakalım olacağı varsa olur inş. güzel haberler veiririz

aynı durum bende de var kızxlar dün adet olmam gerekiodu idrar testinde de çıkmadı hafifiten bel ağrısı başladı bakalım inşallah adet olurum benim bi bebişim var çünkü o biraz büyüsün sonra düşünürüz diodum ama olursa da Rabbim hayırlısını versin

kızlar gördüm kırmızıları çok şükür,belirsizlik hasta olmamdan daha kötü bi durumdu RABBİM hepimiz için hayrlsnı versn

aa olsun canım çalışmaya devam inş. birdahaki aya güzel haberlerini alırız
beklemek gerçekten isanı cok yoruyor o konuda haklısın ben daha olmadım bekliyorum

benim reglim bu ay 2 günde bitti..

yumurtlama gününü bekliyorum çalışmaya başlamak için...

ocak ayında hepimizi heyecanlı günler bekliyor :):)

kızlar test yaptım gene negatif 2 gün geçilti benim kırmızılar sizce hamilemiyim çok pür heves değilim bebek için küçük bi bebiş var zaten

kızlar benımde adetım 35 gunde bır oluyodu,yanı besınde olmam gerekıodu ama 17sı oldu tık yok.3gun once ıdrar testınde cıkmadı bıse.12gun gectı.ılk defa bole oluyor.strestende olabılırmı acaba.pzt sı kan testı ıcın doktora gıdıcem.eger hamiş deılsem ılac fln verır belkı adetım oozmn olur.pztsı haberlerı yazarım burdan sıze.ıns hamişimdir:))))10 aydır ıstıyoruz bebiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…