Tıkalı tüp ?

Mathilda66

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
157
33
Arkadaşlar sizlere bişey sormak istiyorum .
Tüpleri tıkalı olan bir kadın yumurtlama dönemi saydam olan yumurtlama akıntısını görebilir mi ? Bunu şu sebeple görüyorum benim tıkalı mı değil mi bilmiyorum doktor muayenemde sıkıntı yok eşimde yok ama 8 aydır denedik başka da sorun gelmiyor aklıma 1 yıl dolunca hsg filmi çektiririm ama ben yumurtlama günleri akıntıyı görüyorum şeffaf saydam ve 14 gün sonra hasta oluyorum ..eğer tüp tıkalıysa bunu göremem heralde değil mi ?

Benim 2 tüpümde baştan sona kronik kapalı.
Bende yumurtlama zamanı akıntıyı görüyorum.
Pek alakalı değil bence dediğiniz.
Hormonlarınıza baktırdınız mı

Benim 2 tüpümde baştan sona kronik kapalı.
Bende yumurtlama zamanı akıntıyı görüyorum.
Pek alakalı değil bence dediğiniz.
Hormonlarınıza baktırdınız mı
Aaa öyle mi ? Ben evet herşeye baktırdım ama sperm ulaşamıyorsa tıkalı tüpte diğer tarafran da yumurtlama sıvısı gelmez diye düşündüm de demekki gelme ihtimali var

Aaa öyle mi ? Ben evet herşeye baktırdım ama sperm ulaşamıyorsa tıkalı tüpte diğer tarafran da yumurtlama sıvısı gelmez diye düşündüm de demekki gelme ihtimali var
Yaşınız kaç bilmiyorum ama boşu boşuna oyalanan biri olarak rahim filmini bekletmeyin derim. Tuplerde sıkıntı olmayabilir rahime bakılır en azından. Perde falan olabiliyor o da gebeliğe engel.
Hormonlara da baktırın muhakkak. Sorun varsa onun üzerine gidersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…