Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

cidden anlayamıyorum :S bu kadar kötü etkileri nasıl olabilir ki saçlarının dökülme kısmına şaşırdım en çok benim ikinci haftadan gürleşmeye kalınlaşmaya başlamıştı halbuki benim gördüğüm tek yan etki (yan etki bile sayılmaz) idrarımdaki koyulaşma ve kokuydu o da toksinleri attığı için. terim bile kokmaz yani kokmuyo da hala vücudumda bi şişlik de ilk hafta oldu gibi ya ama önemsemedim çünkü öbür hafta geçti hemen
ben hala tavsiye ediyorum :S ikinci hafta devam ederse kötü etkileri bırakın demek en doğrusu sanırım

aynı şikayetler bendede vardı ama şimdi nefes olayını senin yazdığının tam tersi şakilde yaptığımı farkettim spor hocam kolay yerde nefes al zorlanırken nefes ver derdi bende öyle yapmıştım nefesi ama sen tersini yazmışsın acaba sorun bundan kaynaklı olabilirmi diğer şikayetçi arkadaşlar siz nefes olayını freesecretin yazdığı şu aşağıdaki gibi mi yaptınız? eğer sizde nefesi böyle yapmadıysanız demekki sorun yanlış nefesteymiş deyip tekrar başlayacağım....

2.ayin kaldır-al , indir-ver
3. geri-al , öne-ver
4. kalk-al, sık tut yat-ver
5.kalk-al , alçal-ver

arkadaşlar saçlarım kesin uzadı diyenlerin de görüşlerini almak isterim yan etkileri oldu mu uzarken

Öncelikle teşekkür ederim cevabın için; bu hafta dökülme azaldı kestrimediğim halde mevsimsel de olabilir belki tesadüftür. Şişlik bitmedi ama azaldı. Sivilcelerim hala var yani ömrümde görmediğim yerlerde çıkıyor bir hayır vardır diye düşünüyorum, çenemin kulağa yakın yerinde bile:=) Alnım nerdeyse dolu:) Valla ergenleştim sanırsam...
Yalnız reglim gecikti. Geçen ay da gecikmişti ve sonra az oldum.. Etkiliyor olabilir... Şimdilik yılmak yok yola devam...

Ben aynen böyle nefes alıyorum. Ayaklarımı yerden kaldırıken nefes alıyorum burundan, indirirken ağızdan veriyorum...

canım sivilcelerin için yılan yağı sabunu tavsiye ediyorum , tam de yeri ve inşallah istediğin sonuçları alırsın .

perpelos : saçlarım gürleşti evet canım

İnanılması zor etkiler... heleki saçların uzaması çok ilginç geldi bana.... ben de yapıyorum ama bu etkilerin hiçbirini yaşamadım desem yeridir...
Birde her hareketin en son 21 tekrardan fazla yapılmaması gerektiği hem kitabında hem de netteki yorumlarda özellikle belirtiliyor... gerekirse deniyor...sabah akşam yapın ama 21 tekrardan fazla yapmayın....
Birde siz bu etkileri kaçıncı tekrardan sonra görmeye başladınız????

19. tekrara başlıyodum canım
evet inanılması zor olduğunun hatta inanmayanların olabilceğinin farkındayım ama ben söylemiş olayım
çünkü bu mucize gibi bişey ve yaşadığım tanıştığım en güzel şeylerden
evet şaka gibi ;
ama saçlarım aynen o kadar uzadı , gürleşti , parladı vs tüm arkadaşlarım maske mi tarif ver vs diyo yaptıklarımı söleyince de inanmıyolar bilerek söylemiyosun diyolar
kilo verdirmesi zaten kolay normal ama yağları yakması resmen yeşilçay etkisi gibi..

ayrıca o hareketi çok yapmakta sakınca görmedim canım çünkü kitap da aynı zamanda o mevlana gibi dönen adamların hayatları boyunca döndüklerini ve genç kaldıklarını yazıyordu

Ne kadar güzel senin adına çok sevindim... Peki kilo verme olayın sadece bununlamı oldu yoksa diyette yaptınmı? ya da yanı sıra başka egzersizler yaptınmı?......Ben de cildimde fark görüyorum...... ama ben bu hareketleri cardio egzersizleri yaptıktan sonra yapıyorum genelde...ve enerjik hissetmek yerine daha yorgun oluyorum...ben de 13. tekrara geçicem.... umarım daha iyi sonuçlara ulaşırım ....
Bir de yan etkileri oldumu bu hareketlerin?????

teşekkürler canım
diyet yapmadım zaten beceremem ama 2.haftanın başlarına doğru iştahım kapandı bi de daha enerjik olduğum için hem yaktım hem de yemeye fırsatım olmadı
yan etki olarak da idrarın koyulaşması ve ilk hafta hafif ağrı şişlik ama onun da hamlığımdan kaynaklandığını düşünüyorum gerçekten hantal biriydim , kolay gelsin sana :)

Son düzenleme:
bende yapmağı düşünüp defterime hareketleri çizdim ama sonlara doğru yorumlar korkuttu.cildim zaten sivilceli yeni yeni düzelmeye başlamıştı vücudumda tam şeklini almaya başlamıştı napım?ama enerjiye o kadar ihtiyacım varki platese başlamakta üşeniyorum sabahları geç kalkıyorum....oy oy:)

meraba tebrik ediyorum mükemmel sonuç almışsın.
bende kitabı aldım ama henüz hareketlere başlayamadım.kafama birşey takıldı 2. hareti nasıl yapıyorsun?başınla bacaklarını aynı andamı kaldırıyorsun yoksa önce başını sonra bacaklarını mı kaldırıyorsun.
kitapta bu hareketi 3 resimde gösterince kafam karıştı.
cevaplarsan sevinirim.

Bu hafta 21 tekrarın 5. haftasına başladım. Yılmadan devam ettiğim için öncelikle huzurlarınızda kendimi tebrik ediyorum.
Son durum: Saç dökülmelerim normale döndü. Sivilceler geçti... Şişlik gitti.. Şimdi olumlu gelişmeleri takipteyim... Yazarım..

aynı anda yapmadım canım , 3 resim görünce ben de önce başımı kaldırırdım ama ayaklarımı kaldırmak için beklemedim başımı kaldırır kaldırmaz ayaklarımı kaldırdım kolay gelsin

3.4.ve 5.hareketlerdede resimler anlaşılır değil onlarıda nasıl yaptığını anlatırmısın

ben tibetin hareketlerini 21. haftaya kadar ve daha sonrasında da yaptım.
bilgi almak isteyenler varsa:

* sabah kalkınca yaparsanız kendinizi tüm gün sakin ve rahat hissedersiniz

* alerjik rinitim var. ve hareketlere devam ettiğim sürece sprey kulanmama gerek kalmadı. solunum yollarını çok rahatlatıyor.

* daha dinamik ve hareketli hissediyorum bu güzel

* göğüslerimi dolgunlaştırdı ve dikleştirdi. evde sütyensiz gezmek hiç sorun değil.

* ellerim ve yüzümün yenilendiğini güzelleştiğini düşünüyorum.

* artık eskisi kadar üşümüyorum

* tuhaf bir şekilde vücudumun eskiye nazaran daha nemli olduğunu düşünüyorum. derim normalde çok kuru. çakraların hormon dengesindeki etkisinden olabilir.

* eşim göz kenarındaki ince çizgilerden kurtuldu. yüzünün yenilenip gençleştiğini düşünüyorum

* adet sancılarına da iyi geldiğini düşünüyorum. ancak adet döneminde 2 ve 4. hareketi çok dikkatli yapın yada hiç yapmayın. ağrıyı durdurduğu gibi kanı da durdurabiliyormuş.

hareketleri yapmaya ne zamn başladığınız önemli değil ama kitabını mutlaka okuyun.
google'a: tibetin gençlik pınarı e kitap indir
hareketleri daha iyi ve kolay yapabilmek için videolara bakın
google'a: ancient secret of the fountain of youth videos

yaşın kaç arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…