Lekeler, Çiller Thulium Lazer

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bravecaprion cok rastladim size bu leke başlıklarinda...şöyle diyeyim size anladigim kadariyla lekeniz melazma...bunun bi tedavisi yok zaten...sadece kontrol altina alinabiliyo...coook uzun sureden beri ben cilt yenileme uzerine arastiriyorum...hem yurtici hem yurtdışı sayfalarda...bu thulium laser turkiyede tek sseansta lekelere son diyerek piyasaya giris yapildi ama yurtidisinda leke gidermek icin bunu cok seans kullaniyolar...tek seansta lekeleri goturebilecek gucte bi laser degil bu...en guclu laser picosure...en kisa seansta lekeleri goturebilen yani...ben 1 seans yaptirdim mesela.eepidermistekileri bir seansta sildi..fakat şoyle bi durum var...hic bir leke gideren kremin laserin jelin peelingin garantisi yok..cilt bu sistemlerle tertemiz olsa bile gunes gorup korunmamis olmasi durumunda hersey geri gelicek....çünkü hucrelerde dna hasari meydana geldi...ve bunun geri dönüsü yok...sadece lekelerden arındırılmış cildi saglam koruyarak lekelerin geri gelmesini onleyebilirsin....

Tavsiyede bulunacak olursam picosure yaptir cildini oldugu kadar temizlet lekelerden...sonra da koru sapka gozluk gunes koruyucu ile... diger hicbiseye daha fazla para kaptirma...
Evet çok rastlamışsındır:halay:başı çekiyorum bu konuda:halay:
Verdiğin bilgiler için öncelikle teşekkür ederim. Haklısın bu yöntemler garanti değil, sonrasında korumak gerekli.
Ben şuan bile krem, şapka, gözlük bu üçlüyle dolaşıyorum
Yeni lekelerim yok en azından. Korumak çok önemli
Ben her duyduğum yönteme ve kremlere güvenmiyorum. İyice araştırıyorum. (kendi çapımda)
Çok şükür para dökmedim bu işe fakat çok canım sıkılıyor. Bu leke ile yaşamak zorunda kalıyorum
Yüz bu geri dönüşü yok. Neler okuyoruz
Söylediğiniz yöntemi araştıracağım. :KK24::KK68:

merhaba arkadaşlar ben 5 gün önce bu lazer tedavisini yaptırdım önce kabuk bağladı şimdi yavaş yavaş dökülüyor zaten doktor söylüyor %50 ile 70 arası iyileşme olacağını. Ben yıllardır denemediğim yöntem kalmamıştı çok araştırdıktan sonra karar verdim şu an cildimde beyazlama var bayağı açıldı ama tam sonuçlar 3 haftada belli olacak.Merak edenler önce uyuşturucu krem sürülüyor işlem ortalama 15 dk sürüyor sonra cildiniz 2 saat yanıyor fiaytıda pahalı ankarada yaptırdım
Merhaba ankarada hangi klinikte yaptirdinix

5 gun yeterli. Benim dr um çarşamba gunu yaptı lazeri c.tesi pazarla birlikte 5 gun oldu. Pazartesi ise gittim çok az iz vardı. Çoğu arkadaşımda farketmedi. Kızariklik 2. Gunde geçiyor zaten. 3. Gun kahverengiye donuyor.
Kızlar thulium lazer yaptırdım 4. Günündeyim cildin rengi eski haline gelmeye başladı ama hiç kabuklan ma yok ya bu normal mi

mersınde md clınıc de bu lazerı yaptıran var mı ya da mersın md clınıc hakkında bılgısı olan?30 agustosta gorusmem var.ucretsız muayene edıp gorusuluyor doktorumuz ona gore tedavı yontemıne karar verıyor dedıler.ama thulım lazerın 1seasına 1500 tl 2 seansı 2500 tl dedı.pıyasayı bılmedıgım ıcın olamadım bılgısı olan var mı?ıstedıgım gıbı olsun da verdıgıme degsın hıc onemı yok ama daha kotu olup ustue bır de para verıyorsam vay halımee

mersınde md clınıc de bu lazerı yaptıran var mı ya da mersın md clınıc hakkında bılgısı olan?30 agustosta gorusmem var.ucretsız muayene edıp gorusuluyor doktorumuz ona gore tedavı yontemıne karar verıyor dedıler.ama thulım lazerın 1seasına 1500 tl 2 seansı 2500 tl dedı.pıyasayı bılmedıgım ıcın olamadım bılgısı olan var mı?ıstedıgım gıbı olsun da verdıgıme degsın hıc onemı yok ama daha kotu olup ustue bır de para verıyorsam vay halımee
Merhaba orayi bilmiyorum ben Ankarada iki seans 2000 tl oldum. Lekelerim tamamen gitmedi ama cok memnun kaldim. Simdi o yerde pahalandi

Merhaba orayi bilmiyorum ben Ankarada iki seans 2000 tl oldum. Lekelerim tamamen gitmedi ama cok memnun kaldim. Simdi o yerde pahalandi
Merhaba, ben randevumu iptal ettım gem cok güneş var hem de bronzlastıgım için önce bronzlugumun gıtmesı gerekıyormus.butun lekelerden kurtuldunuz mu? Kaç seans yapıldı? Yuz rengınız esıtlendı mınyoksa beyaz lekeler kahverengı lrkeker gıbı mı oldu ve kırısıklıklara da ıyı geldıgı soylenıtor. Ysptırmıs bırı olarak bıraz detaylı bılgı verebılır mısınız? Olumlu yonlerı olunsuz yonlerı

Merhaba, daha önce thulium lazer yaptırmıştım 2 seans. Sonucunu buraya yazmıştım. Lekelerde açılma çok olmadı ve geçtiğimiz yaz ne kadar korusamda koyulaştılar. Açılsınlar diye Eylül’ün başından beri expigment kullanıyorum. Gece yatmadan bir saat önce çok ince bir tabaka şeklinde sürüyorum. Bir saat sonra pamuk veya peçete ile kremi silip nemlendirici sürdüm. Bu şekilde neredeyse yok oldular diyebilirim.

Ben 3 seans picosure yaptırdım. Soymadan hayattan kopmadan lekelerim azalıyor. Türkiye’de sadece 3 tane mevcut bu cihazdan. Araştırmanızı şiddetle tavsiye ederim

Merhaba, daha önce thulium lazer yaptırmıştım 2 seans. Sonucunu buraya yazmıştım. Lekelerde açılma çok olmadı ve geçtiğimiz yaz ne kadar korusamda koyulaştılar. Açılsınlar diye Eylül’ün başından beri expigment kullanıyorum. Gece yatmadan bir saat önce çok ince bir tabaka şeklinde sürüyorum. Bir saat sonra pamuk veya peçete ile kremi silip nemlendirici sürdüm. Bu şekilde neredeyse yok oldular diyebilirim.

X