The Golden Girls

yok canım kimse beni kolay kolay üzemez hele değer vermediğim insanlar hiç

çok sağol desteğin için
Önemli değil kuzum tamda dediğin sebepten ötürü açtım aslında. Burada gerçek bir sohbete insanın baya bir ihtiyacı oluyor..
ne tesadüf canım, herkesin ayrı bir derdi var durur içerisinde

Aynen öyle ama buraya şamata yapmaya geldik zaten normal hayatlarımız epeyce bir zor

Anlatmayıncada dertler iyice birikiyor be canım, bizi o hıyarağlarımı anlıycak peh onlar kendi dertleri peşimnnde, ilk önce hep ben diyorlar

Benim derdim erkek kardeşim evli altı yıl oldu kaçırdı unıversitedeyken ogunden beri eşi bizi mahvetti yinede sesimizi çıkarmadık babamız huysuz duymasın diye hep alttan aldık sustuk en son golünü attı kardesımle aramı bozdunbabamla aramı bozdu butun sırlarımızı anlattı ooo daha neler neler babamla ıkı gün once barıstım ama hala kırgınlık var

sende baya bir içli yazdın hayırdır ?

kesinlikle canım. Çok benciller çok... Ve tahammlleri 0
Hayırdır bu arada anlatmak istersen dinlerim..

KonuKonu açtım canım bi karıştır bir derdim varı, nişanlımla zar zor uğraşıyorum şimdide kv de derdim var

Hosbulduk kajmery
Hayat hep ayni kendimizi bosuna hirpaliyoruz
Aslında bu aynı olması bizi sıkıyor bence. Özellikle evliliklerde çift olmak inanılmaz zor..

Uzak dur canım boşver lütfen, görüşme gitsin bende bizim gelinle hiç iyi anlaşamıyorum. Acayip kompleksli ve yalaka..

teşekkür ederim hoş geldin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…