teyzeleri iste kizimmm?

gulsecim oglanlarin cok tatli cok sirin,allah bagislasinn ,
tatarkizii valla kizin sana cok benziyorr,,cok ta tatli,allah butun yavrularimizi bize bagislasin her kotulukten korusunn,uzun omurler versin inss,

gulsecim oglanlarin cok tatli cok sirin,allah bagislasinn ,
tatarkizii valla kizin sana cok benziyorr,,cok ta tatli,allah butun yavrularimizi bize bagislasin her kotulukten korusunn,uzun omurler versin inss,

Sağol canım güzel dileklerin içinde Teşekkürler hepimizin yavrusu Allahım nazarlardan korusun onlar bizim can parçamız herşeyimiz birde benim gibi biraz sorunlu bulduysanız daha kıymetli oluyor küçük heriflerim benim bazan çok yoruyorlar ama o sevgileri yokmu:1hug:

Şeniz

canım sanırım bende sorun var
kızının resmini göremedim
ama eminim çok çok tatlıdır
allah bağışlasın
kızının gözlerinde öpüyorum

slm meday cok sagol canimm,evet cok tatlidir bnm kizim teyzesii,allah uzun omurler versin kizima ve butun cocuklara
opuyorum seni

canım cok tatlı bi bebegin var bu arada kızının şaçları cok güzel kıskandım ben şaçlı bebegi cok seviyorum benim bebeklerim kel doguyor 1 yaşına kadar şaç gelmiyor

slm canim tsk ederim
evt kizim dogdugunda sacli dogmusdu cok tatliydi simdide 2 yasina girdi hic kesmedim saclari baya uzunnn.guzel oluyor toka faln tam bir nazli kiz yani
allah ins butun yavrularimizi korur
sevgiler canim

canim bekle kizin saclarida cikarr bnm kizimda 2aylikkti saclari dökülmustu onormalmis her bebekte dökülürmus bizim burda derlerki ozamn bebk annesini tanidigi icin hem bebkte hem annede saclar dokulur der,ozamnlar bnm sacimda dokulurdu bnmde saclarim cok ama kizimin cok ince ve narinn bu aralar kizimin saci yine dokuluyorr,
sac rengi kumral tam siyah degill evet bnde cok tokalar aldimm cok sirin oluyorlar bide küpe istiyorum cok pisman oldum erken yapmadigim icinn ama simdi dusunuyorum ama nasill yapcam onuda bilmiyorum bnm kiz dayanmaz sanirsamm
evt cogu insan dis ve sacin genetik oldugunu soylerlerr bncede hakli payi varr,bide keske ictahlari genetik olsa bnm kizda hic yemez ama bn ve babasi masaallah yani ama allahim hepsine saglik sihhat versin,gerisi geliyor canim,her bebek degisik farkli kimisinde erken kimisinde gec cikiyorr,
seni ve bebeklerini opuyorum,

yerım ben o güzel kızımı canım tatlım allah nazarlardan korusun kızımı hanımlar maşaallah deyin kafasındakınede baksana allahım yarabbim şu kızlar ne süslü oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…