Testte silik çizgi

Canim hamileyim ama doktor boş gebelik olabilir dedi degerlerim duşuk çikti

Hayirlisi Allahtan inşallah yükselir muhtemelen bir gün sonra iki katina cikmasi lazim değerinin. Bence yükselecek değerin daha çok erken... Benim tam adet gününde kan testinde 108 cikmisti senin daha günün geçmedi bile

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben adetim geceli 1.gün yaptm cıkmadı 2.günün gecesi yaptım silik çıktı..3.gün 4.gün tekrar ettim yine tam koyu cıkmadı..ama şuan 3 aylık hamileyim:) 5.gün kan testi yaptirdim 710 cikmisti deger..
İnş hamilesindr cnm

Oylemi bnde diodum gozum bi yerden isirio ama nerden die dmkki konşmşz adet zmnlrmz aynımıydı ben hamileyimmm cnmmm sen ne durumdasınn

gördüm canım ve çok mutlu oldum ben adetime 4gün kala kan testi yaptım 0.13 negatif çıktı doktorum erken yapmışsın dedi ben de bi araştırayım dedim adetini geçip kan tahlilinde çıkmayan ama hamile olan arkadaşlar bile varmış adet günüm yarın bekliyorum bakalım hayırlısıysa olur inşallah ama hiç belirtim yok senin oldumu belirti

kızlar adetim 2 gün gecikti.adet günü idrar testi yaptım ama negatif çıktı.28 günde adet oluyorum.en son 14. gün de korunmasız ilişki oldu sonrasında korunduk yani eşim geri çekilerek korunduk.bu şekilde hamile kalmış olabilirmiyim acaba ????

Ben de Pınar in hamile olduğunu duyunca gaza geldim dün sabah adetime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı Artık umudum hiç yok Haziran a işlh

Yumurtlama günün klasik hesaplama yöntemine göre 14.gun olmuş olabilir

Merhaba kızlar bugun hamilelik testi yaptım ve ikinci çizgi çok silik çikti ve adetime uç gun varken yaptım bu ne anlama geliyor hamilemiyim degilmiyim şimdi offf

testte silik bile çıksa ikinci çizgi çıkmışsa kesin hamilesin bende çok test yaptım ama hiç ikinci çigiyi göremedim tüp bebek yaptım kan tahlilimi verdiğim gün saat 10 dan 3 ekadar bekleyeceksin dediler ben dayanamayıp test yaptım ve ikinci çizgiyi hele şükür gördüm sevinci hiç birşeyle değişemez ve kandada pozitif çıktı çok mutluyum allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın.

Amin cnm senin adına çok sevndm kavuşmuşun bebegine hayırlı dogumlar diliyrm sana cnm evet bende iki gun once kan tahliliyle ogrendim hamileymişim

Son düzenleme:

Merhaba kızlar bugun hamilelik testi yaptım ve ikinci çizgi çok silik çikti ve adetime uç gun varken yaptım bu ne anlama geliyor hamilemiyim degilmiyim şimdi offf

canım merhaba bende şimditest yaptım ve silik çıktı konular içinde bulunca ve online görünce sorayım dedim sonucun ne oldu ?

canım merhaba bende şimditest yaptım ve silik çıktı konular içinde bulunca ve online görünce sorayım dedim sonucun ne oldu ?

Bu yazıyı yazali bi ay filan oldu suanda 7 haftalik hamileyim silik çizgi bile çiksa pozitiftir gunun geçtimi benim gunume uç gun kala yapmiştim çizgi çokk silikti yok denecek kadar silikti gunese tutunca gozukuyordu beta hcg yaptrdim bi gun sonra hamileymişim

Yok canım benimki bariz belli ama diğerine göre daha silik tabi :) henüz günüm gelmedi aynı senin gibi :) inşallah sağlıkla kucagimiza alırız bebislerimizi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…