Testte silik çizgi

PINAR45

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2014
3.222
4.516
Merhaba kızlar bugun hamilelik testi yaptım ve ikinci çizgi çok silik çikti ve adetime uç gun varken yaptım bu ne anlama geliyor hamilemiyim degilmiyim şimdi offf

Merhaba kızlar bugun hamilelik testi yaptım ve ikinci çizgi çok silik çikti ve adetime uç gun varken yaptım bu ne anlama geliyor hamilemiyim degilmiyim şimdi offf

Negatif olsaydı herhalde ikinci çizgi hiç çıkmazdı. Ama emin olamıyorum. Umarım hamilesindir ☺

Oylemi dersiniz yani şimdi ben hamilemiyim dort aydır bekledigim melek geldimi sonnda

Negatif olsaydı herhalde ikinci çizgi hiç çıkmazdı. Ama emin olamıyorum. Umarım hamilesindir ☺

En iyisi yarın bi kan tahlili yaptırmak inş hamileyimdir sendd bebiş varmi cnm vrsa adetin geçtkten sonramı yaptın testi

En iyisi yarın bi kan tahlili yaptırmak inş hamileyimdir sendd bebiş varmi cnm vrsa adetin geçtkten sonramı yaptın testi

Hayır henüz yok, ama defalarca testi yapıp negatif sonuç alan deneyimli bir kadınım. Hiçbirinde ikinci çizgi silik bile olsa çıkmamıştı..

canımmm gözün aydın hamilesin tabi ki yarın ilk idrarla yap daha koyu çıkacaktır bana da haber ver darısı başıma

canımmm gözün aydın hamilesin tabi ki yarın ilk idrarla yap daha koyu çıkacaktır bana da haber ver darısı başıma

Saolasın canim inş sende tez zamanda kavuşursun melegine ben seni hatırlıyorum sanki daha once konuşmuşmuyduk

Gözün aydın canm benmde hep 2.cizgi silik cikardi hamileyken :)))

inşallah hamilesindir... silik çıktıysa pozitif çıkma oranı yüksek oluyor genelde.. tabi yinede çok ümitlenme hayal kırıklığı yaşamamk için sevincini tam sonucu öğrenince yaşa.. kanda görünce değerleri o zman hamileyimmmmm diye çığlık atabilirsin... inşallahh

tebrikler canım bende ilk hamileligmde 3-4 gün önceden yapmıştım silik çıkmıştı . Rabbim bizlerede nasip etsin inşallah

Adetinin geçmesini bekle canım.. Acele etme.. Şimdi yaptırırsan şüpheli yaklaşırlar daha erken olduğu için.. Ama hamilesindir yani için rahat olsun..

Adetinin geçmesini bekle canım.. Acele etme.. Şimdi yaptırırsan şüpheli yaklaşırlar daha erken olduğu için.. Ama hamilesindir yani için rahat olsun..

Canim ben bugun kan tahlili yaptırdım hamileymişim ama hormon degerlerim duşuk çikti beta hcg 41 daha gunum geçmedi nasıl bu deger gunume doktor dusuk ve boş gebelik olabilir dedi korkuttu beni çok

Canim hamileyim ama doktor boş gebelik olabilir dedi degerlerim duşuk çikti

daha günün gecmemiş düsük cıkması normal bence bide gec döllenme olduysa hayli hayli normal inş yükselir

İnş cnm sennde bebegn hayırlı olsun sen kan tahlili yaptrmişmydın hatırlıomusun yaptırdysan degerin kaçti yazarmisin

İnş cnm sennde bebegn hayırlı olsun sen kan tahlili yaptrmişmydın hatırlıomusun yaptırdysan degerin kaçti yazarmisin

yok cnm ben adetim 40 gün gecikmesine ragmen test yaptırmamıstım pco hastası oldugumdan adetlerim hep düzensizdi idrar yaptım pozitif cıkınca gittim doktora direkt bebegi ve kalp atısını duydum gerek görmedi doktorum yaptırmadım ama daha önce bir düsügüm vardı ilk 7 cıkmıstı sonra 40 sonra 110 daha sonra yükselmedi önemli olan baslangıc degerin diil sürekli yükselmesi

Anladım cnm haklısın yukselmesi onemli saolasın hayırlı dogumlar diliorum sana cnm

bence idrar testinin kaale alınacak bi sonucu yok. benım annemin 3 hamilelıgındede negatıf cıkmıs. ben hıc yaptırmadımç . kanda baktır icin rahat olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…