testler/desteğinize ihtiyacım var :/

keepmeinformed

hoşgeldin oğlum
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2012
3.660
3
Kızlar merhaba, adet gecikmemde bugün 3.günüm. Değişik zamanlarda 4 tane idrar testi yaptım hepsinde ikinci çizgi var ama hep C'ye göre daha silik. Kan testi yaptırdım, yarım saat sonra sonuçları alacağım. Beklemek çok kötü, hayatımın en uzun iki saati bu..noolur dua edin, iyi dileklerinizi gönderin

hadi bakalım hayırlısıyla olumlu sonuç alırsın inş.Bizede haber ver sonucu.

hamilesin canımm hayırlı olsunnn darısı olmayan isteyen tüm kardeşlerimin basınaaa

canım hakkında hayırlısı olsun 4 test ve 2.ci silik çıkmış yeni olduğu için öyle çıkmıştır diye düşünüyorum
sonucu bizede bildir merakdan ölmeyelim sonra:)

Hadi hayirli olsun :)
Ben de test sonucuni beklerken resmen dokuz dogurmustum.

Şu an ben de aynı senin durumundayım, testlerim silik çıktı ve daha kan vermedim.

Bu nedenle senden gelicek olumlu haberi dört gözle bekliyorum cnm.

HCG değerim 131,98. Doktor "hamilelik var" dedi!!!!! Herkese iyi dilekleri için çooooook teşekkür ederim...Şu an mutluluktan uçuyorum. İnşallah tüm isteyenlere nasip olur

HCG değerim 131,98. Doktor "hamilelik var" dedi!!!!! Herkese iyi dilekleri için çooooook teşekkür ederim...Şu an mutluluktan uçuyorum. İnşallah tüm isteyenlere nasip olur

gozunaydınn canımmm :) benımde suan 7.haftamm Allah ın ıznıyle haftaya kalp atısları ıcın gıdecegımm resmen gun ve saat sayıyorummm ınss pıttt pıtlarını duyarımm mınıgımınn. Allah ısteyenn herkese nasıppp etsınnn ınsss.

tebrik ederim canım, çok mutlu oldum

inşallah ben ve diğer tüm isteyenler de hamiledir.Benim adetlerim düzensiz kaç gün geciktiğimi nasıl anlayacağım bir bilginiz var mı?

Bir de 2 gün sonra tekrar kan testi istedi değilmi doktor ?

selam kızlar yardıma ihtiyacım var bugün gebelik kan testi yaptırdım sonucu aldım ama anlamadım beta hcg <1.00 referans 0-5,3 çıktı ne anlama geliyor acaba....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…