Testin kırmızı çizgisi tam ortada çıktı.Ne demek bu?(Resimli)

kubrabarbaros_canbey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2010
230
1
mrblar herkese.Dün adet olmam gerekıyodu aslında ama olmadım daha tık yok,dün yaptıgım test C harfinin altında tek çizgi çıktı,bugün sabah test yaptım ondada C ve T harflerının altlarında değil tam ortalarında kırmızı çizgi çıktı bunun anlamı nedir.Tekrar gidip test alsammıkı....

Canım yaptığın test geçersiz test oluyor bu durumda...Gidip yeni bir test al diyecektim ama zaten sen almak için kuş olup gitmişsin...Merakla sonucunu bekliyorum bende...

Testi yaptım tek çizgi güneşe doğruda baktım tek çizgi var acaba doğruluk payı nekadardır emın olamıyorum dediğim gibi dün adet görmem gerekıyodu aslında kızlar ben gecen ay hem ayın basında adet oldum hemde ayın 23unde tekrar (biraz üzüntü tetikledi heralde) adet oldum bu ayda ay bası geçti olmadım ayın 23üde geçti yine olmadım,anneme sordum üstüne görme diye bişey var olabilirmi acaba fln dedi p.tesi randevumu aldım ztn gidip kan testımı yaptırcam emın olmak ıcın ama çok muallaktayım kafam karıştı.

inşallahta hamilesinizdir.rabbim gönlünüze göre versin bazı kişiler hamile olsada test tek çizgi çıkabiliyo

sanırım üstüne görmüşsün arkadaşım büyük ihtimalde hamiş olabilirsen öyle ise hayırlı olsun şimdiden kan testi en garantisi onu yaptırrr

p.tesi hişl işim kan testi yaptırmk olucak ztn...ama uzun süre bekledıkten sonra cıkan sonuç geçersiz diye biliyorum ben yanı yaptıgımdakı 10 dk ıcınde cıkan sonuc dogru olan değilmi kızlar 4 saat sonra çıkan şeyi dikkate almalımıyım.

cnm bnm kızıma hamile oldugumda 4tane idrar iki kan testim boş çıkmıştı 2ay olmamıştım adet doktora gittim keseyi gördü direk böyle şeylerde olabiliyoo geç döllenme çıkmıyo testlerdee

Kan testinde çıkması gerekıyo aslında 1 gün bile geçse idrar testinde çıkar dedi eczacı,kanda ise ztn günü geçmeden belli oluyomuş.etraftanda duydum bikaç kişi üstüne görme denen olayı yaşamışlar aylarca hiçbişeyi anlamamışlar bile.p.tesi günü 3 gün geçikmiş olcAK HAstalığım doktor anlar heralde bişekilde kesin bilgi verir mi bana acaba ?

Hamile değilmişim kızlar,kan testi yaptırdım bugün,bişey itiraf etmek istiyorum aslında 4 yıldır evlıyım evlılığım .çocuk yapmak için ideal zamanlarda ama ben nedense yıllardır hatta bugun hastaneye gıdene kadar kendımızı kurtarana kadar bişeyler sahibi olana kadar çocuk istemıyodum olursa aldırırım dıyen ben bugün hastaneye gidip o hamileleri o bebeklerı görünce testın sonucunun pozitif çıkması için kendımı çok hazırladım hatta değerlerim 0 çıkınca dışarı çıktım oturdum ağladım.ve karar verdım benim çocuk sahibi olmamın zamanı gelmiş.allah isteyen herkese versin inş.

birgün bizde güleriz arkadasım....sevinc gözyası dökeriz:teselli:

sizinle birebir aynı şeyleri yaşamışız 23 nisanda test yaptım ve silik çizgi çıktı çoksevindim pazartesi kan verdim negatif çıktı.... bizde 4 yıldır evliyiz ve ben bu ay çok ümitliydim baya yıprattı beni bu idrar testii....

Bu çok zor bir süreç kızlar,istediğimi daha düne kadar bilmiyodum sonucun negatif çıktığını öğrenınce aslında nekadar da çok bebek istediğimi farkettim.Sizlere bişey anlatmak istiorum çok sevdiiğim bi akadaşım evlendıkten sonra kadınsal organlarıyla ilgili sorunlar yaşadı uzun süre hemde adeti aylarca devam ediyodu çocuğu olması çok zordu aslında vede deli gibi çocuk istiyolardır.2 kez ameliyat oldu arkadaşım rahımmı artık neresıyse bılmıyorum organlşarını temizlediler iice ama 1 sene hiç korunmadan çocuk yapmaya çalıştılar ama olmadı ümitsizliğede düşmeye başladı,haftada 3-4 kez test yapardı hamilemıyım dıye,en sonunda olmıcak heralde diye bıraktılar kendılerını ama sonra bı baktılarkı hamile kaldı ve şimdi nerdeyse 1 yaşına yakın bebişi var.Herşey kafada bitiyo stres yapıp olmıuuyo diye sürekli kafanıza takıncca gerçekten olmuyo bunu bizzat gördüğüm için söylüyorum.Günlerdir olmam gerektiği halde adet olmadım ve kafama taktım sürekli stresliydim niye olmuyorum diye,dün testin sonucunu öğrendikten sonra kafam rahatlayınca 1 saat içinde adet oldum.Herşey bizim elimizde aslında arkadaşlar demekki haayatta herşeyin bir zamanı var allah kararlamış herşeyi bize sadece beklemek düşüyo heralde...

hayirlisi olsun canim,herseyde bir hayir vardir.yerimseniben

bende ocak ayinda ögrenmistim hamile oldugumu...planli bir gebelik degildi.ögrendigimde sok oldum, beklemiyordum, önce sevineyim mi üzüleyim mi ne yapacagimi bilemedim.cocuklari deli gibi seven ve cocuk sahibi olmayi isteyen ben böyle bir saskinlik icinde kalakaldim.evliligim cok yeniydi, bir 6 ay daha zaman vermistim kendimize. en azindan 1 sene tamamlansin istiyordum ama evdeki hesap carsiya uymadi ....ve bebis gelivermisti.soku atlatmam 1-2 saatimi aldi ve sonra müthis bir duygu kapladi icimi, anne olacaktim, icimde bir canliyi büyütecektim,evimizin nesesi olacakti...ama subatta 9 haftalik bebegimizin kalbi durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldim.o gün bugündür bebek icin zamanin olmadigini, her istendiginde hemen hamile kalinamayacagini ögrendim.bir yandan yas geciyor endisleri basladi bende. su an nasilmiyim deli gibi bebis istiyorum.aklim fikrim hep onda...ama esimin is degistirme karari yüzünden bebisi erteleme durumumdayiz ve ben hala deli gibi bebis istiyorum..hatta ben esim issiz kalsa bile bebis istiyorum.belki yalnis ama hormonlarimi malesef engelleyemiyorum:uhm:

Canım ya çok üzüldüm herşeyin hayırlısını versi,n allah hepimize,sağlıklı olsunda geç olsun farketmez onemlı olan onu sağlıklı kucağımızza almak yine yaparsınız.benımde hayyattakı tek korkum gelecek korkusu,ilerde nolcaz acaba diye duygularıma dur dıyorum bır sene sonra yapmaya başlıcaz karar verdık gerçi ha diyince olmuyo ama allah hayırlısı ne zamansa ozaman verrsın cnm uzulme

amin canim:Saruboceq: bazen bebisim aklima geldikce üzülüyorum." neden benim bebegim" diyorum ama burada düsük, mecburi kürtaj ve hatta 8-9 ay saglikla bebegini tasiyip, doguran veya karninda ölen anne adaylari var...bir nebzede olsa bunlari duymak, sadece benim basima gelmediginin bilincine varmak adina, burada bulunmak bana terapi gibi geliyor...bazen de burdaki yorumlari okudukca acaba daha fazla mi takar oldum kafama bu bebek isini diyorum...insallah Allah saglikli bir bebek nasip etsin, isteyen herkese kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…