Testime Bakarmısınız Regl 3 Gün Var

BitterNutella

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
257
76
Kızlar selam, regl 5 gün kaladan beri test yapıyorum ve böyle hep silik çıkıyor testlerim
Göğüslerim inanılmaz şiş
Belimin sağ tarafı ağrıyor
Sağ kasığımdan bacağıma doğru inen bi ağrı gibi bi his var ve bu his 5 gün kala oldu,bugün geçti
5 gün kala yani çarşamba günü akşam yine sağ kasık ağrım tamamen bıçak batması gibi oldu anlık olarak ve geçti
Görseldeki Testimde bugün regl 3 gün kala yani bu sabah ilk idrarla yaptığım test, sizce kan testi yaptırmalımıyım ?

Eklentiler

• IMG_8325.jpeg
    IMG_8325.jpeg
    131,5 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_8326.jpeg
    IMG_8326.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 178
Kızlar selam, regl 5 gün kaladan beri test yapıyorum ve böyle hep silik çıkıyor testlerim
Göğüslerim inanılmaz şiş
Sağ kasığımdan bacağıma doğru inen bi ağrı gibi bi his var ve bu his 5 gün kala oldu,bugün geçti
5 gün kala yani çarşamba günü akşam yine sağ kasık ağrım tamamen bıçak batması gibi oldu anlık olarak ve geçti
Testimde bugün 3 gün kala sabah ilk idrarla sizce kan testi yaptırmalımıyım ?
Bence bi kan ver banada haber ver sonucu alınca 😊 inşallah bebeğin seninledir ❤️

Yaa inşallahh bu ay zaten böyle bi garip hissediyorum birçok takviye aldık ve sanki boşuna aldık zaten hamileyim der gibi bişi hissediyorum ama bilmiyorum
Sende durum ne hamişmisin ❤️
Daha değil 😊 SAT: 3 yada 4 ağustos tam emin değilim ama son reglim olması gerekenden 4 gün önce oldu ve çok garip regl gibi olmadı kendimi hamile gibi hissediyorum sanki hamileymişim gibi bilmiyorum test felanda yapmadım eşime keçiboynuzlu öz felan almıştık bizde bu ay bilmiyorum garip bir şekilde hamileymişim gibi hissediyorum sanırım psikolojimi yerle bir ettim 😄 bu gece hiç düşünmeden yatmıştım halbuki hatta okadar kötü bir akşam geçirdimki hiç aklımda yoktu hamilelik vs. Rüyamda hamile olduğumu ve karnımda hareket ettiğini görüyordum 🫠 Allahım hayra ulaştırsın inşallah göründüğü gibi hamileyimdir 🤲🏻❤️

Daha değil 😊 SAT: 3 yada 4 ağustos tam emin değilim ama son reglim olması gerekenden 4 gün önce oldu ve çok garip regl gibi olmadı kendimi hamile gibi hissediyorum sanki hamileymişim gibi bilmiyorum test felanda yapmadım eşime keçiboynuzlu öz felan almıştık bizde bu ay bilmiyorum garip bir şekilde hamileymişim gibi hissediyorum sanırım psikolojimi yerle bir ettim 😄 bu gece hiç düşünmeden yatmıştım halbuki hatta okadar kötü bir akşam geçirdimki hiç aklımda yoktu hamilelik vs. Rüyamda hamile olduğumu ve karnımda hareket ettiğini görüyordum 🫠 Allahım hayra ulaştırsın inşallah göründüğü gibi hamileyimdir 🤲🏻❤️

Bende öyle oldu biliomusun rüyamda gördüm ve kimseye de anlatmamıştım ay ben bugün gidip bi kan testi yaptırım gerçi umudum yok Allah bilio aslında içimden geçeni ama neyse yinede gidip kan testi vericem
Seninde inşallah bebeğin seninledir ve rüyaların çıkar hayırlısı ile 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 haberdar edelim birbirimizi ben bugün bi 12-1 gibi gidim bakalım kan vermeye 🥰 dua et bana 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bende öyle oldu biliomusun rüyamda gördüm ve kimseye de anlatmamıştım ay ben bugün gidip bi kan testi yaptırım gerçi umudum yok Allah bilio aslında içimden geçeni ama neyse yinede gidip kan testi vericem
Seninde inşallah bebeğin seninledir ve rüyaların çıkar hayırlısı ile 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 haberdar edelim birbirimizi ben bugün bi 12-1 gibi gidim bakalım kan vermeye 🥰 dua et bana 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ay hadi Allahım hayırlı haber almayı nasip etsin haber vermeyi sakın unutma ❤️❤️ben her ay olmaz diyordum ama bu ay sanki hamileyim hamileyim yani aklımdan bunu çıkartamıyorum kurban olduğum Allah içime verdi sanki öyle hissediyorum

Göğüslerim inanılmaz şiş
Görseldeki Testimde bugün regl 3 gün kala yani bu sabah ilk idrarla yaptığım test, sizce kan testi yaptırmalımıyım ?
Henüz erken biraz adet gününüzü beklemenizi öneririm İnşallah güzel haberler alırsınız 🙏

Üstüne gördüğünü düşünüyorsan test yapsan çıkar aslında
Yapıcam yapmayada yanımda bi tane eczane var ondada artımed var sadece gittim aldım yinede bi kaset testini bide erken gebelik testini silik çizgi çıkarsa hiç umutlanmam ama koyu çıkarsa gider kan veririm

Kızlar kuruma çizgisimi acaba diye üstğne su damlattım ve çizgiler sanki daha da koyulaştı gibi normalde su damlatınca kuruma çizgileri gidiyor diye biliyorum ben ama

Eklentiler

• IMG_8328.jpeg
    IMG_8328.jpeg
    61,6 KB · Görüntüleme: 144
X