Testime bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_1977.jpeg
    IMG_1977.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 23
8 gün var idrar testinde negatif çıktı moralim bozuldu çok heves ettim
Ya ben de pek anlamıyorum bu işlerden ama bugün kan verince beklerken sitede ufak bç dolaştım kiminin 10 gün kala belli olmuş kiminin 1 gün kala bile çıkmayıp geciktikten sonra çıkmış. Her gebelik şahsına münhasır zannımca 😀

Ya ben de pek anlamıyorum bu işlerden ama bugün kan verince beklerken sitede ufak bç dolaştım kiminin 10 gün kala belli olmuş kiminin 1 gün kala bile çıkmayıp geciktikten sonra çıkmış. Her gebelik şahsına münhasır zannımca 😀
Kesinlikle öyle bakalım rabbim nasip ettiyse olur sizinki kaç günlükmus şuan

İnan bilmiyorum benimde 16 çıktı inşallah sağlıklı artış olur önemli olan o
Bakalımm. Ya ben bişi daha sormak istiyorum. Ben iki gündür ishal oldum. Midem aşırı bulanıyor yanıyor. Ayakta durunca başım dönüyor çok. Acaba bi sıkıntı mı var? Yoksa sadece hasta mı oldum

Maşallah hayırlı olsun canım banada dua et evet belirtilerini alalım 😂
Ay ederim tabiii :)) allah isteyen herkese nasip etsin🧡 ya benim şöyle belirtişerim vardı hatta ondan test yaptım kasıklarıma regl olacakmışım gibi sancı giriyordu sürekli. Geceleri ateş basıyordu. Bir de meme uçllarım sürekli çıkık ve hassastı. İki hündür de ishal maalesef bu belirti mi bilmiyorum ama zorluyor epey. Bi de sık idrara çıkma

Ay ederim tabiii :)) allah isteyen herkese nasip etsin🧡 ya benim şöyle belirtişerim vardı hatta ondan test yaptım kasıklarıma regl olacakmışım gibi sancı giriyordu sürekli. Geceleri ateş basıyordu. Bir de meme uçllarım sürekli çıkık ve hassastı. İki hündür de ishal maalesef bu belirti mi bilmiyorum ama zorluyor epey. Bi de sık idrara çıkma
Hadi hayırlı olsun darısı bana olsun ☺️

Hayırlı olsun canım Rabbım dek düz versin inşallah banada dua et 2 gun önce aşılama oldum bende senin gibi güzel haberler alıyım dua et nolur

X