testime bakar mısınız lütfen yardım

ozlemm546

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
73
32
26
realime 4 gün varken iş çıkışı birden aklıma düştü rest yapmak istedim prodoctor erken gebelik testi yaptığımda tek çizgiydi birden belirmedi bende çok uzun süre bakmadım sonra bıraktım bir saat sonda bu şekilde buldum yani normalde sonradan da çıkmaz hiç olabilir mi hatalı mıdır test yaşayan var mı

Sizin adınıza çok mutlu oldum bizde çok istiyoruz karnımın altı kaşık ağrılarım çok ağırıyor şişlik var uykum çok oluyor göğüslerim hassas adetime 5 gün var adet olacak mışım gibi his var artık ümitlenmekten çok yoruldum

Allah isteyen herkese nasip etsin bizde çok istiyoruz tek çizgi görmek insanı çok yıpratıyor umarım ikimizde hayallerimize kavuşuruz bu ay her ayın son on günü beklemek ve üzülmekle geçiyor insan bir şekilde ümitleniyor işte

Gerçekten öyle her ay bu ay olacak diye gün sayıyorum ama hayal kırıklığı oluyor hep çok üzülüyorum belirtiler oluyor ama işte olmuyor anlamıyorum ki nasip

Kuruma cizgisi gibi ama sabah ilk idrarla yapin bir de ve 5-10 dakika da cikani baz alin .

Canım benim 5 gebelik geçirdim ve sanki bir gebeliğim böyleydi sonradan anlaşılmıştı, meğer geç döllenmeymiş. Hayal mayal hatırlıyorum, o yüzden bence kan testi yaptırmanı tavsiye ederim. Hakkında hayırlısı olsun ve eğer bebiş varsa sağlıkla kucağına alasın inşallah

Bebiş var gibi 1 saat sonra baktığınız için 1 saat sonra belirtmiş gibi gelmesin öncesinde de belirtmiş olabilir bu sonuc ki bence kuruma çizgisi değil

Bir saat sonraki çizgiyi dikkate almayın.

Kuruma cizgisi gibi ama sabah ilk idrarla yapin bir de ve 5-10 dakika da cikani baz alin .
Bebiş var gibi 1 saat sonra baktığınız için 1 saat sonra belirtmiş gibi gelmesin öncesinde de belirtmiş olabilir bu sonuc ki bence kuruma çizgisi değil
Bunu bu sabah yaptım ilk dakikalarda çıktı ben mi görüyorum görebiliyor musunuz en son 10 ağustosta adet oldum

Eklentiler

• IMG_6051.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_6050.jpeg
    49,6 KB · Görüntüleme: 76
Bir de eğer prodoctor ise adı doğru yazdıysanız çok fazla haya
Bunu bu sabah yaptım ilk dakikalarda çıktı ben mi görüyorum görebiliyor musunuz en son 10 ağustosta adet oldum
evet bu gayet net hayırlı olsun dün bence cok düşüktü o yuzden en basta cıkmamıstı kan verip takip de sıra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…