Kızlar gün içinde üç test hayalet çizgi hepsi mi yanlış olur yardım edin

Bende bu şekilde öğrendim birkaç test ustuste hayalet cizgi kan verseniz muhtemelen beta hcg 10 civarı cikacaktir bence hamilesiniz :)

Eğer pozitifse kan testinin Erken ogrenmis olicaginiz için beta hcg ikiye katılıyorumu onu takip edin iki günde bir iki kez test yaptırırsanız içiniz rahat eder sağlıklı bi gebelikmi emin olursunuz inşallah hayırlı sonuçlar alirsiniz

Maalesef gebe değildim geçen ay. Çok heceslenmiştim
Hayırlısı olsun kadın olmak zor gerçekten bende kimyasal gebelik dış gebelik şuanda da 8haftalık ama gelişmemesi sebebiyle bir hafta sonra iyi bir gelişme göstermez ise kürtaj olacağım zor zamanlar geçirdim yani hayırlısı böyleymiş diyoruz tabiki ama elimizden gelen önlemleri de almakta fayda var maddi olarak doktor tavsiyesiyle hareket etmek manevi olarak güvenilir bir hocaya okunmak muska yaptırıp takmak vesair elimizden geleni yapıp dua edeceğiz en hayırlısı olsun ..Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin inş iyi haberler alırsın önümüzdeki zamanlarda

Maalesef gebe değildim geçen ay. Çok heceslenmiştim
Prodoctor testte ben de aynı şeyi yaşamıştım. Testin kendi çizgisi çok belirgin bu markada, bir de idrarla temas edince iyice ortaya çıkıyor. Bizim gördüğümüz çizginin azıcık bile olsa pembeleşmesi gerekiyormuş pozitif sonuç için. Neyse tecrübe oldu bu da öğrenmiş olduk en azından

Hayırlısı olsun kadın olmak zor gerçekten bende kimyasal gebelik dış gebelik şuanda da 8haftalık ama gelişmemesi sebebiyle bir hafta sonra iyi bir gelişme göstermez ise kürtaj olacağım zor zamanlar geçirdim yani hayırlısı böyleymiş diyoruz tabiki ama elimizden gelen önlemleri de almakta fayda var maddi olarak doktor tavsiyesiyle hareket etmek manevi olarak güvenilir bir hocaya okunmak muska yaptırıp takmak vesair elimizden geleni yapıp dua edeceğiz en hayırlısı olsun ..Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin inş iyi haberler alırsın önümüzdeki zamanlarda
Bir çok kişiye saçma geliyor ama bence de güzel bir okunmak da fayda var nazara karşı

Özellikle tıp hamillelik hususunda bir şeylere sebebiyet veremiyor tıkanıp kalıyor tekrarlayan düşüklerin çoğu zaman alt yapısında ne olduğu tıbben açıklanamıyor genetik testi vesair her şey temiz peki bu düşükler neden.. ümmü sıbyan nazar vesair bunların hepsinde doğruluk payı var bence ve etrafımda okadar yaşanmışlıklar varki okunduktan sonra tutunan bebekler ümmü sıbyan muskasından sonra sağlıklı gebelik geçirenler.. biz elimizden geldiğince madden de manende sebeplere sarılacağız hayırlısı olsun her şeyin..

X