Testime bakar mısınız lütfen kafam karışık

kaktus_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
210
211
merhabalar üstteki albi test alttaki freely erken gebelik testi arasında çok fark var ilk defa böyle birşey ile karşılaşıyorum. Albi ilk beş dakika diyordu üç dakika da o hale geldi. Erken gebelik testi on dakika bekleyin diyordu on dakika da o hale geldi.

Eklentiler

• DBC890ED-7654-4D6F-9272-CAD1D7774F0D.jpeg
    DBC890ED-7654-4D6F-9272-CAD1D7774F0D.jpeg
    211 KB · Görüntüleme: 84
merhabalar üstteki albi test alttaki freely erken gebelik testi arasında çok fark var ilk defa böyle birşey ile karşılaşıyorum. Albi ilk beş dakika diyordu üç dakika da o hale geldi. Erken gebelik testi on dakika bekleyin diyordu on dakika da o hale geldi.
Çizgi belli oluyor kan verin bence tebrikler 🌸

Var gözüküyor kanla netlestir canım

Alttaki erken gebelik testinde çok silik çıkınca tereddüte düştüm. Genelde tam tersi olması lazım diye düşünüyordum

Alttaki erken gebelik testinde çok silik çıkınca tereddüte düştüm. Genelde tam tersi olması lazım diye düşünüyordum
Normal benim de öyle çıkmıştı dur atam ben inanamadim 3 farklı testle daha yapmıştım

Eklentiler

• IMG_20240628_144610.jpg
    IMG_20240628_144610.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 68
X