Testime bakar mısınız? Hayalet?

İnşallah🥰 burayada haber verin sonucunuzu bekliyoruz, İnşallah kopkoyu çift çizgi çıkar 🙏🏻
Normal kaset test yaptım şimdi, tekrar silik çıktı bi kaç gün daha beklemekte fayda var idrarda bu kdr silikken kanda çıkar mı ki ?

Eklentiler

• IMG_20240420_071902.jpg
    IMG_20240420_071902.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 220
Normal kaset test yaptım şimdi, tekrar silik çıktı bi kaç gün daha beklemekte fayda var idrarda bu kdr silikken kanda çıkar mı ki ?
Evet en azıdan kaset teste çıkmış çok sevindimm 🙏🏻 kanda çıkar tabii, ilk kana daha sonra idrarda salgılanıyor beta hcg, ama şu an seviyesi düşüktür ve kendimizi yormaya gerek yok az değerlerle 🥰 bende reglimin geçmesini beklicem.

Gözünüz aydın olsun 🥰🌹🌸 inşallah sağlıkla gelsin bebiş 😊🌸 ne güzel heyecanlar bunlar inşallah hepimiz tadarız 🙏🏻
Amin aminn. Allahım herkesin gönlüne göre versin💙💙 adet günüm yarın gözüküyor normalde pazartesi sağlık ocağından veririm kan bakalım ondan sonraki hafta 30uda dr randevu aldım bakalım

Aynı şeyi yaşayanlar bilir bu duanın kıymetini 😊
bebeğimle ilgili köyü haber almıştık doktorun kapısında sıra beklerken gülerek çıkıyordu herkes o an aklıma gelmişti ne büyük nimet bu diye :KK43:
Bende öyle güle oynaya gittiğimiz hastaneye video çekerek ilk kalp atışını duymayı hayal ederken duyamamamk.. onsuz oradan ayrılmak hayatımın en kötü günüydü diğerleri fosmuş. Hissetmesende can evlat kaybediyoruz.

Bende öyle güle oynaya gittiğimiz hastaneye video çekerek ilk kalp atışını duymayı hayal ederken duyamamamk.. onsuz oradan ayrılmak hayatımın en kötü günüydü diğerleri fosmuş. Hissetmesende can evlat kaybediyoruz.
Rabbim bir daha yaşatmasın kötü günlerinizi bebeğiniz kucagınızdayken onun kokusuyla şükrederek atlatırsınız inşallah 🙏🏻🌹

Kızlar bu ay regl görmedim muhtemelen geç döllenme yaşıyorum adet düzenliğim var çünkü. Belirtilerimde var. Test yaptım ilk dakikada çıktı ama silik

Eklentiler

• IMG_2343.jpeg
    IMG_2343.jpeg
    103 KB · Görüntüleme: 203
X