Testim silik çıktı sonradan adet oldum gebe olabilir miyim acaba

mihriccc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
9
2
24
Merhabalar Hanımlar öncelikle ne yapacağımı bilemediğim için burası aklıma geldi hanımlar yaklaşık bir haftadır adet olacakmışım gibi bi ağrım vardı dün gece baktım kahverengi bi akıntı var ama adet günüme de yaklaşık 12 gün var. Her neyse suphelendim sabah hemen gidip bi erken gebelik testi yaptırdım silik cizgi cikti. Sonra hemen gidip kan verdim ama malum pazartesi çıkacak sonra eve gelince de adet gibi kırmızı kalamam oldu ve hala devam ediyor. Sizce gebe miyim ya da neden silik cizgi çıktı pazartesiyi bekleyemiyorummmm

Eklentiler

• 17280687117594039108010382661848.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 46
Kimyasal olursa hcg yüksek çıkar mı nasıl anlicam onu
Çıkar. 2 günde bir bhcg baktırıp düşüşte olup olmadığını kontrol ederek anlıyosunuz normalde. Ama kanamanız olduysa sanırım bhcg takibini beklemeden doktora gözükmeniz daha iyi olur.

Çıkar. 2 günde bir bhcg baktırıp düşüşte olup olmadığını kontrol ederek anlıyosunuz normalde. Ama kanamanız olduysa sanırım bhcg takibini beklemeden doktora gözükmeniz daha iyi olur.
Isteb
Anlıyorum teşekkür ederim progestan kullanıyodum iki gün falan içmeyi unuttum belki de o yüzden olmuştur bilmiyorum ya offf offf

E nabizdan öğrenebilirsiniz aslında ben cuma verdiğimde öğlen sonu sonucu e nabizdan görüyordum

Sağlık ocağında yaptım ya hemen düşmüyor halk sağlığından kontrol ediyorum daha onaylanmamış
Bende sağlık ocağında yaptırıyorum da demekki her yerin farklı bir sistemi var. Umarım sizi hayal kırıklığına ugratmaz ya prodoctor markasına benziyor yaptığınız testte

Bende sağlık ocağında yaptırıyorum da demekki her yerin farklı bir sistemi var. Umarım sizi hayal kırıklığına ugratmaz ya prodoctor markasına benziyor yaptığınız testte
Ay inşallah y Rabbim isteyen herkese nasip etsin evet erken gebelik testi

Amin insallah o test cogunlukla yanlis pozitif gosteriyor ikinci ayimda yasadim hayal kırıklığıydi benim icin
Öyle miii ben de güvenilir sanıyordum zaten testi yaptım ikinci s9lik çizgi gidip geliyordu durmadan en son silik durdu ama benim sıkıntım daha iki hafta varken. Adet olmam

Öyle miii ben de güvenilir sanıyordum zaten testi yaptım ikinci s9lik çizgi gidip geliyordu durmadan en son silik durdu ama benim sıkıntım daha iki hafta varken. Adet olmam
Yaşadığınız durumu bende yaşadım ondan ötürü yazmak istedim. Ben hamile iken adet oldum ilk ay. 5 gün sürdü her zamanki gibi ve evdeki testimde silikti kan verdim ve 1 aylii hamile olduğumu öğrendim

Zaten o test guvenli degil bide iki hafta kadar erken bir surede erken gebelik testi yapmışsıniz. Erken gebelik testlerini en erken regle 6 gun kala yapilabilir. Gununden once yapıldığında bile yanlis pozitiflikolabiliyormuş. Sizi uzmek istemem ama boyle. Insallah gebelik tutar bu ayinizdada uzulmezsiniz. keske bu tarz bilgileri bana sirayla anlatsalarmis yeni yeni bilinclendim diyebilirim. O yuzden de size soylemek istedim kendi yerime koyarak

Gece uyurken inanılmaz bi ağrıyla uyandım nefesimi kesiyordu ağrıyla acile gittim sonuçlar şimdi çıktı kendim baktım daha doktora gorunmedjm ama gebe değilim ama hala inanılmaz bir kramp ağrı var birazdan gidecem yine

Yaşadığınız durumu bende yaşadım ondan ötürü yazmak istedim. Ben hamile iken adet oldum ilk ay. 5 gün sürdü her zamanki gibi ve evdeki testimde silikti kan verdim ve 1 aylii hamile olduğumu öğrendim
Gece uyurken inanılmaz bi ağrıyla uyandım nefesimi kesiyordu ağrıyla acile gittim sonuçlar şimdi çıktı kendim baktım daha doktora gorunmedjm ama gebe değilim ama hala inanılmaz bir kramp ağrı var birazdan gidecem yine

Bu kadar çok ağrınız var ise kadın doğuma gidin lütfen

Üşütmüş olabilirsin idrar tahlili verdin mi gecmis olsun dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…