Gebeliğe Hazırlık Testim 2 haftadir silik çıkıyor

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet de var mı silik çözemedim sizce var mı

bana mı öle geliyor
Ben görüyorum sanki :) Kızımda böyle çıkmıştı benim. İki gün sonra belirginleşmeye başlamıştı. Sizin hemen çıkması ve iki hafta sürmesi belki geç döllenmedir. Ama var gibi. Bir bezle üstündeki tozları silerseniz daha belli olur. Birde siyah beyaz filtre ile çekin anlaşılıyor :)

Denicem cok teşekkür ederim her testi denedim hep silik bunda siliklik göremedim sonradan dikkat edince hafif var gibi de ama bilemedim silip öle denicem öle de atsrim resim bakalım görücekmisiniz
Ben görüyorum sanki :) Kızımda böyle çıkmıştı benim. İki gün sonra belirginleşmeye başlamıştı. Sizin hemen çıkması ve iki hafta sürmesi belki geç döllenmedir. Ama var gibi. Bir bezle üstündeki tozları silerseniz daha belli olur. Birde siyah beyaz filtre ile çekin anlaşılıyor :)

Böle

Eklentiler

• 3FFC9EE6-27E0-4FB4-ADD3-1F0E36F3737D.jpeg
    3FFC9EE6-27E0-4FB4-ADD3-1F0E36F3737D.jpeg
    47,3 KB · Görüntüleme: 49
Attım böle canım
ttım

Ben görüyorum sanki :) Kızımda böyle çıkmıştı benim. İki gün sonra belirginleşmeye başlamıştı. Sizin hemen çıkması ve iki hafta sürmesi belki geç döllenmedir. Ama var gibi. Bir bezle üstündeki tozları silerseniz daha belli olur. Birde siyah beyaz filtre ile çekin anlaşılıyor :sence var mı

Yda kan mı versem off

Eklentiler

• 7A221064-7A26-438C-B9E1-040A1A623C66.jpeg
    7A221064-7A26-438C-B9E1-040A1A623C66.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 55E61CC1-A3F6-48CC-BB7B-D125BF76CA58.jpeg
    55E61CC1-A3F6-48CC-BB7B-D125BF76CA58.jpeg
    159,9 KB · Görüntüleme: 47
Çok teşekkürler canım denicem bugün ilk isim tüm yaptıklarımda silikti dün kiler ise tuhaf bi derece de asiri silikti hangi testte inanacağım şaşırdım bebetıme en dandigi idrarını koyar koymaz silik çizgi dünkü de tuhaf anlayamadım ya üzülmüyorum çok şükür bir çocuğum var adetim tuhaf olunca şüphelendim çok tesekkür ederim ilgine 🥰
Banada haber ver fotoraf paylaş burda banada çok meraktayım 🥰🥰

Kızlar selam,
Bugub etlik zubeyde hanim hastanesine muayeneye gittim, muayenemi asistan yapti ama gayet iyi ve tatliydi. Hsg icin randevu al, kanlari ver onumuzdeki mens döneminde aşılamaya başlayalım dedi. Hocam randevu yoksa özelde çekileyim mi dedim, boşver napcan para verip dedi😊 hocanin pozitif yaklasimi cok hosuma gitti, ozelde iki asilama nerdeyse tup bebege denk geliyor. Asilama deneyip olmazsa raporla birlikte ozelde tup bebek yapariz diye dusundum. Size de haber vermek istedim.

Sohrab Sohrab kuzum senin regl ne zaman? Sonrasinda yavas yavas isinma turlari basliyor mu?

Selizay Selizay kuzum sen naptin? Muayene ne zaman?

Ha-ri Ha-ri 4 gun oldu heralde kuzu, nasil gidiyor?

Ekleyemedigim tum kizceler, herkes nasil?

Kızlar selam,
Bugub etlik zubeyde hanim hastanesine muayeneye gittim, muayenemi asistan yapti ama gayet iyi ve tatliydi. Hsg icin randevu al, kanlari ver onumuzdeki mens döneminde aşılamaya başlayalım dedi. Hocam randevu yoksa özelde çekileyim mi dedim, boşver napcan para verip dedi😊 hocanin pozitif yaklasimi cok hosuma gitti, ozelde iki asilama nerdeyse tup bebege denk geliyor. Asilama deneyip olmazsa raporla birlikte ozelde tup bebek yapariz diye dusundum. Size de haber vermek istedim.

Sohrab Sohrab kuzum senin regl ne zaman? Sonrasinda yavas yavas isinma turlari basliyor mu?

Canım bugündü, her şey yolunda şükür

Kızlar selam,

Canım merhabalar siz infertilite ye mi randevu aldınız yoksa tüp bebeğe mi

X