Teste bakar mısınız

gokyuzu11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2024
38
8
26
Kızlar kafayı yemek üzereyim. Adetime en erken 5-6 gün var. Evde de gebelik testi yok. Eşimde ben üzülüyorum diye almadı. Bende ondan gizli Lh testi yaptım. Bu ay Lh takibi yapmadım bu arada. Önceki aylarda yapıyordum. Hep aynı gün çıkıyordu. Ona göre bugün yumurtlamadan sonraki 10.günüm. Forumda da okumuştum. Gebeliğin ilk zamanlarında Lh yükseliyormuş. Sizce bu pik mi. Yorumlarınızı merak ediyorum.
65BE7156-530A-4495-AFC4-B178C4EA9B7F.jpeg

Kızlar kafayı yemek üzereyim. Adetime en erken 5-6 gün var. Evde de gebelik testi yok. Eşimde ben üzülüyorum diye almadı. Bende ondan gizli Lh testi yaptım. Bu ay Lh takibi yapmadım bu arada. Önceki aylarda yapıyordum. Hep aynı gün çıkıyordu. Ona göre bugün yumurtlamadan sonraki 10.günüm. Forumda da okumuştum. Gebeliğin ilk zamanlarında Lh yükseliyormuş. Sizce bu pik mi. Yorumlarınızı merak ediyorum.Eki Görüntüle 3478991
Emin olamadım çok koyu çıkmamış gebelik testi dene çıkarsa kan verirsin

Bilmediğim için soruyorum yani pcos da böyle dalgalanma mı oluyor yani şu an adet başlangıcından bu yana 29. Gün yeni mi yumurtluyorum
Evet ben de burda okumuştum yumurtlama değil de lh hormonu dengesizliği olabiliyormus pcostan dolayi ama en kesini gebelik testi artık böyle durumda

X