Teste bakar mısınız

tirami_su

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
85
34
31
Dikkatli bakmaktan gözlerim ağırdı bir türlü emin olamıyorum beni aydınlatırsanız sevinirim. Dün regl gunumdu. Bu erken gebelik testi sonuçta olsaydı çıkardı diyorum ama gölge mi var ben mi yanlış görüyorum bilemedim

Eklentiler

• IMG_20240820_114940.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_20240821_000205.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 69
Canım sanki şok silik gibi geldi yarın telrardan yap koyulaşacaktır bide geç döllenme olabilir

Canım sanki şok silik gibi geldi yarın telrardan yap koyulaşacaktır bide geç döllenme olabilir
Yani gördünüz sizde değil mi? Ama şöyle benin iliskimin üstünden en az 13-14 gün geçti tam tarihini hatırlamıyorum erken gebelik testi bu. olsaydı belirgin çıkardı diyede düşünüyorum aynı zamanda..

Görüyorum demeyi çok isterdim ama malesef hiç birşey göremiyorum ama regl olmadığın her gün umut var demek biraz daha bekle tekrar test yap olmadı bi dr gidersin

ben görmedim ama belki kamera da çıkmamıştır çok silikse 2 gün sonra aynı markayla yeniden yapın sonucu yazarsınız inşallah gebesinizdir.

ben görmedim ama belki kamera da çıkmamıştır çok silikse 2 gün sonra aynı markayla yeniden yapın sonucu yazarsınız inşallah gebesinizdir.
Teşekkür ederim. Şöyle , elimdeki testleri trendyoldan 10lu sipariş etmiştim. Testlerin markası novacheck. Tuhaf bir şekilde kontrol çizgisi de silik çıkıyor l. Eczaneden aldıklarımin kontrol çizgisi kopkoyu çıkıyordu bunlarda öyle değil. Ayrıca testin içini cikarinca çok gerilerde, çubukta değil de kağıtlı kısımda pembe renk vardı anlayamadım testler mi tuhaf ben mi bilemiyorum

Canım ben göremedim ama bir kan ver istersen

Canım ben göremedim ama bir kan ver istersen
Kimyasal gebelik yaşamistim. Erken fark edip hemen kan vermistim. Adet gecikmemin 10. Günü kanamam başladı. Keşke acele etmeyip bekleseydik demistim. O benim için büyük bir hayal kırıklığı ve pişmanlık olmuştu. O sebeple 10 günlük bir gecikmeden sonra kan veririm diye düşünüyorum

Canımın içi göremedim üzgünüm istersen biraz daha geçsin öyle tekrarla

Benimde böyleydi inanılmaz silikti kan verdim 34 çıktı değer sağlıksız kimyasal gebelik dediler ama normal hamileydim inşallah pozitiftir değilsede üzülmeyin zamanı vardır belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…