Test Yapmaya Korkuyorum :/

Bu arada kızlar az önce hastaneden geldim. Bekleyemedim gidip kan testi de yaptırdım. B-HCG 89,26 çıktı, yani başında çok dediler, evet yeni daha ben de biliyorum. Ama bu değer normal mi, bilenler bir yardımcı olsa, doktorumu aradım ulaşamadım çünkü, öyle çok endişeliyim ki :26:

Senin yine iyi çıkmış.Benim 3 gün gecikmeyle sadece 46 çıktı değerim.Şimdi kızım 3 aylık :)Hayırlısı olsun Rabbim tamamına erdirsin sağlıkla al kucağına

benimdeadet gunu 48 cıkmıstı canım tebrik ederim ins boyle devam eder:)

merhaba bence test yapmak için 7günlük gecikme olsun canım,umarım bir bebiş vardır göbişinde ,her şey gönlünce olsun

aaaaa bunu okumamışım,süperr çokk güzel canım hadi Allah tamamına erdirsin, normal canım bir sorun yok bir dahaki gidişinde artacaktır zaten ayy çok güzel valla, kaç günlük gecikme olmuştu reglinde kedicik:)

canım hayırlı olsun, sağlıkla gelsin bebişin inşallah. biz de 2 aydır korunmuyoruz. bugünler regl günlerim, benim için dua edin, bu ay ben de hamiş olayım. şuana kadar birşey yok ama inşallah böyle devam eder.

Canım reglim 2 gün gecikmişti, bugün doktorumla görüştüm beta-hcg için düşük ama döllenme zamanı ile ilgili olabilir yarın tekrar yaptır test dedi. Tabi beni aldı bir korku Moralim bozuldu bayağı. İnşallah yarın gittiğimde artmış olur Daha önceki gebeliğimde aynı gecikme ile ölçtürdüğümde 323 çıkmıştı, şimdi 89,26 Aslında bana da düüşük gelmişti değer ama, doktoe öyle deyince iyice korktum Dua edin bana, bir sorun olmasın bu sefer

Canım inşallah hamişsindir sen de, Allah gönlüne göre versin inşallah...

Tebrik ederim Arkadasim,,ne guzel konu acmissin ve sonnda hamile oldugun belli olmussag salim kucagina al ins,darisi basima

cnm bugün test yaptırdın mı
noldu değerlerin,yükselmiş mi?

Canım bugün gidemedim, çok kar vardı yerler buz pisti gibi, eşim de çalıştığı için, bana dedi "bugün çıkma dinlen, yarın gidersin" diye. Bir yandan da gripliyim çünkü çok soğuğa da çıkmak istemedim. Ben de çok merak ediyorum ama aslında bir yandan da 1 gün daha geçsin daha yükselir değer moralim düzelir diye düşündüm. Gerçi dün sonra doktorumla tekrar konuştum, sağolsun endişelerimi giderdi bayağı. Ben de düşünmeyeceğim şimdilik, çünkü çok geriliyorum Daha sevincimi bile yaşayamadım, hep bir kaybetme korkusu var ilkini kaybettiğim için, sanırım sağ salim 3 ayım dolana kadar da sevinemeyeceğim ağız tadıyla... Yani sonuçya teste yarın gideceğim artık canım, sonucunu buraya yazarım yine. Çok teşekkür ederim ilgi ve desteğine canım

benm içim senden yana çok ferah
sonucun ii çıkıcak görüceksin
zaten değerin kötü değil ki
önemli olan 48 saatte 2 ya katlanması
katlanacak inşallah
huzurlu ol korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…