Test sonucuma bakarmisiniz lutfen :((((

Slm kizlar,

Bugun kan testi yaptirdim, ve sonuc yine husran:KK14:

Bu ay ilk defa gogus agrisi cekiyorum, bes senedir cocuk istiyorum hic basima gelmemisti gogus agrisi, madem hamile deiligim bu agrinin sebebi ne olabilir?

Cok tedirginim, kan testi sonucu ben tatmin etmedi, hatta kasiklarimda batmalar devam ediyor.

Yorumlarinizi esirgemeyin lutfen

cnm bendede 4 ay önce aynı seninki gibi oldu hatta benim ikinci çizgi biraz daha belirgindi koşa koşa test yaptırmaya gittim negatif çıktı kimi testler bozuk oluyor malesef... ve adetimde o ay stresten 10 gün gecikmiştii:KK43:

Canım benim biz bayanlar doğuştan anne olarak yaratılmışız hemen
bebeğimizi kucağımıza istiyoruz ama hamile kalamamanın tek baş düşmanı
''STRES'' Stres oluruz hamile kalamayız, stres oluruz yumurtaya zararlı olur vs vs
bi rahatlayabilsek herşey yoluna girecek bende 8 aylık evliyim 4 aydır korunmuyorduk
ama bebişte olmuyordu Rabbime bin şükür ki bu ay hamile olduğumu öğrendim
ilişkiden 1 saat önce eşine acı kahve içir ilişkiden sonra öyle abartmadım ben 1 saat yat falan
ama hemende kalkmadım ayaklarımı havaya kaldırdım ve salladım ayaklarımı hepsi içine gitsin diye
Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah benim bebeğimde Allahıma emanet öpüyorum seni

peki neden doktora gözükmüyorsun ? bakarsın oradadır minik ? ama bende seni çok heveslendirdim:KK43: kan sonucun ne?
Bugun randevu alcam, kan sonucumu bilmiyorum cunku calistigim icin kan sonusumu telefonda aldim.
Canım benim biz bayanlar doğuştan anne olarak yaratılmışız hemen
bebeğimizi kucağımıza istiyoruz ama hamile kalamamanın tek baş düşmanı
''STRES'' Stres oluruz hamile kalamayız, stres oluruz yumurtaya zararlı olur vs vs
bi rahatlayabilsek herşey yoluna girecek bende 8 aylık evliyim 4 aydır korunmuyorduk
ama bebişte olmuyordu Rabbime bin şükür ki bu ay hamile olduğumu öğrendim
ilişkiden 1 saat önce eşine acı kahve içir ilişkiden sonra öyle abartmadım ben 1 saat yat falan
ama hemende kalkmadım ayaklarımı havaya kaldırdım ve salladım ayaklarımı hepsi içine gitsin diye
Rabbim tüm isteyenlere nasip eder inşallah benim bebeğimde Allahıma emanet öpüyorum seni
Saglikla kucagina al ins, bu kahve meselesini biraz acarmisin cnm. Merak ettim de:)
ay tam bende sevindim ama olmamış....
inşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine canım..
sıkma canını...

Ins cnm, saol

X