Test sonucuma bakarmisiniz lutfen :((((

SipidikSipidikYuzenKurbag

Wak Wak
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
17
0
Ikinci cizgi cok silikte olsa var, boyle olan varmi cok kotuyum kizlar ne olur bi cevap:18::18::18::18:

$066ai.jpg

canım 9 gün baya bir geçmiş bak nedicem bazen yumurtalıklar adetin olcağı günler bile çatlaya biliyo zamanını ancak önce allah sonra dr konrulünde belli olur bir düşün adet zamanını bu ay nasıl geçti yumurlama belirtisi varmıdır peki adetlerin düzenlimi kastım gec döllenme olabilir

çizgi çok silikte olsa var canım, adetinde bayağı geçmiş.. belki geç döllenme olmuştur o yüzden böyle çıkmıştır.. İnşallah kan tahlili sonucun pozitif çıkar..

bence hamilesin canım..benim de böyleydi...hatta acaba ben mi silik çizgi görmeye başladım psikolojik olarak die şüphelenip eşime göstermiştim...silik ötesi bişeydi benimkisi de yani:) şuan 17.haftamdayım çok şükür..rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah..

çizgi çok silikte olsa var canım, adetinde bayağı geçmiş.. belki geç döllenme olmuştur o yüzden böyle çıkmıştır.. İnşallah kan tahlili sonucun pozitif çıkar..
Ins canim insallah, su an cok kotu durumdayim, duygularim allak bullak, 5 senedir bu sonucu bekliyorum. Boyle testlerden cok yaptim ilk defa ikinci cizgiyi azda olsa gordum.
bence hamilesin canım..benim de böyleydi...hatta acaba ben mi silik çizgi görmeye başladım psikolojik olarak die şüphelenip eşime göstermiştim...silik ötesi bişeydi benimkisi de yani:) şuan 17.haftamdayım çok şükür..rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah..
Aynen bende surekli bakiyorum teste sadece ben mi goryorum diye esime arkadasima gosterdim, onlarda gordu, ins dilegim olur ins. Rabbim seninde bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin ins.
hayırlı olsunnnnnnnnnn :)) kan testi ile netleştir sonucunu annesi :)

Ayyyyyyyyyyy cok heycanlandim bu yoruma, ANNESI :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::18::18::18::18::18:

Ins canim insallah, su an cok kotu durumdayim, duygularim allak bullak, 5 senedir bu sonucu bekliyorum. Boyle testlerden cok yaptim ilk defa ikinci cizgiyi azda olsa gordum.

Aynen bende surekli bakiyorum teste sadece ben mi goryorum diye esime arkadasima gosterdim, onlarda gordu, ins dilegim olur ins. Rabbim seninde bebegini saglikla kucagina almayi nasip etsin ins.

Ayyyyyyyyyyy cok heycanlandim bu yoruma, ANNESI :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::18::18::18::18::18:

bence meleğin seninleee :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: evet allahın izni ile bir aksilik olmazise ANNESSSSİİİİİNNNNN !! Kuzucuğun annesiiiiiii :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Eğer test doğruysa çok yeni oluşan bir gebelik.Ya 2-3 gün sonra testi tekrarlayın koyulasma varsa saglıkla ilerliyordur yada kan testi yaptırın.İnşallah bebeğiniz sizinledir.Çok dikkat edinki sıkıca tutunsun annesine bebişi :)

Slm kizlar,

Bugun kan testi yaptirdim, ve sonuc yine husran:KK14:

Bu ay ilk defa gogus agrisi cekiyorum, bes senedir cocuk istiyorum hic basima gelmemisti gogus agrisi, madem hamile deiligim bu agrinin sebebi ne olabilir?

Cok tedirginim, kan testi sonucu ben tatmin etmedi, hatta kasiklarimda batmalar devam ediyor.

Yorumlarinizi esirgemeyin lutfen

aaa bende çok sevincektim yorumunu şimdi gördüm çok üzüldüm ya ama allahtan ümit kesilmez vardır bir hayır ama peki adet oldun mu 9 gün geçti demişsin başka eczaneden tekrar test alıpda yapsan birde öyle denesen ay inşaallah önce hayırlısı...

X