Test silik cikti hamilemiyim

Ayla aylin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2024
23
6
25
Merhaba arkadaslar. Pcosluyum bu ay siddetli bel ve yumurtalik agrilarim oldu geceleri uyuyamayacak kadar hemde. İyice gecikince test aldim hemen yaptim yapar yapmaz ikinci cizgi silik pembe cikti cok cok hafif resmini birakiyorum ancak gercekte daha gorulur. Sizce pcostan dolayi hormonlarim oyunmu oynuyor yoksa bu defa hamilemiyim yprumlarsaniz sevinirim kuruma veya bekleme kesinlikle degil daha wcden kalkmadan oldu hatta miyopum camini cikardim yanlis gpruyorum diye ama benim gordugumu sizde goruyosunuz dimi

Tebrik ederim, pcos durumunda yalancı pozitif çıkar mı hiç bilmiyorum ama fotoğrafta bariz çift çizgi var:)

Tebrik ederim, pcos durumunda yalancı pozitif çıkar mı hiç bilmiyorum ama fotoğrafta bariz çift çizgi var:)
Ya gercektenmiii. Gecen aylarda golgeli cikmisti ama bu kadar net degildi doktora sordugumda pcostan dedi ilgilenmedide ama onda grili gibiydi cizgu suan durdukca pembelesti

Ya gercektenmiii. Gecen aylarda golgeli cikmisti ama bu kadar net degildi doktora sordugumda pcostan dedi ilgilenmedide ama onda grili gibiydi cizgu suan durdukca pembelesti
Pcosla ne alakası varmiski bide omu cikti başımıza bende pcosluyumda insallah pozitif çıkar kaninizda

Bende 3 aydır ugrasıyorum ıns bana da nasıp olur bu ay
İnsallah cok icten diliyorum bunu.ben Bol çorek otu yedim kahvaltida balla peynirle hayit cayi ictim duzensiz ama sonra hayit hapi ictim rezene onerdiler sonradan ona döndüm. Corek otu yagi aldim sicaklik versin diye masajla sürdüm. İnsallah birinin faydasini gormusumdur.

Korunmayi birakana kadar duzenliydi biraktiktan sonra uc bes yedi gun her ay gecikti. Agri ve gecikme icin gitmistim zaten pcosu ogrendim sonra. Hgc 38.1 cikmis daha cok yeni sanirim
Evet yeni bir minnos 2 gun sonra tekrar verin sali sabahi mesela degerin artisina bakalim insallah guzelce artar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…