Test olumsuz çıkınca umudu kesmeli miyim?

Beklenti_delisi

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2017
557
516
31
Arkadaşlar merhaba benim adetim 3 gün gecikince test yaptım negatif çıktı bugün gecikmenin 6. günü. Ama sık idrara çıkıyorum. Normalde günde 2 bilemedin 3 kere idrara çıkan ben 2 saatte 3 kere gitmeye başladım. Kasıklarda batma oluyor 1 haftadır falan. Ara ara da baş dönmesi. Ayrıca akıntı da arttı. Bildiğiniz adetim geldi sanıyorum sürekli akıntı nedeniyle kontrol ediyorum kanama yok. Son olarak da ben adet olmadan tam 1 hafta önce bel ağrısı yaşarım ama bu ay yaşamadım. Tekrar test yapmalı mıyım sizce? Negatif çıkar diye de korkuyorum.

Adetin duzenli degilse olabilir benim de 45. Gun 0.5 cikan beta hcg 70. Gun 13888 cikti mesela :)

Bnm bu gunu saymazsan bır gun var idrar testı yaptm negatıf ve suan adet belirtilerm tavan o yuzdn umudum yok ama sen ne guzel gecıkmşsn bnce umutlan

Canm benxe kan ver idrr tesrine bakma ins idrr testinde iyi sonclar alrsn:)

İnşallah iyi bir haber bekliyorumdur :) bugün de bekleyip yarın yine yapayım diyorum tabi adet olmazsam yine çıkmazsa bu kez kan vermeye giderim inşallah vardır ya

Hamilelikte olabilir kistte olabilir cnim. Kan sonucu onemli.

Geç döllenme olabilir byük ihtimalle ümidini yitirme biraz daha bekleyip kan testi ver en iyi çözüm bu.

İnş hmilesindir dualarım seninle

Bende de aynı belirtiler var,ben de 1 gün önce yaptım bat.tan negatif çıktı,yalnız saatler sonra baktım testte çook silik bi çizgi vardı:)sen baktın mı sonradan negatif testlerde böyle çizgi oluşabiliyor mu?

benim adetimin 40. günü kan testi yaptım 2 çıktı sonuç. 42. günde pozitif oldu

hatta adet söktürücü kullanacaktım son anda tekrar doktora gittim o da olsun tedbir amaçlı yine test yapalım dedi. olabiliyor böyle şeyler. inşallah hamilesindir

Canım tek çizgi çıkınca öyle bir moralim bozuldu ki hemen attım testi o yüzden bilmiyorum sonradan çıktı mı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…