test beni yanıltıyo mu ki...

sumeyra_

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2013
7
0
merhaba adetime 5 gün kala test yaptım 2. çizgi silikti 3 gün kala tekrarladım netti ve bugün sabah yaptım ama yine silik anlamadım (

merhaba adetime 5 gün kala test yaptım 2. çizgi silikti 3 gün kala tekrarladım netti ve bugün sabah yaptım ama yine silik anlamadım (

Merhaba zannedersem adet günün henüz geçmemiş bazen adet dönemine yakın da iki çizgi çıkabiliyor. Ya biraz daha bekle adetinin gecikmesini bekle gebelik kitlerinde en iyi sonucu adetin geçtikten 5-7 gün arasında alabilirsin. Ya da kan testi yaptır ama yine de doğru sonucu öğrenmen için biraz beklemek zorunda kalabilirsin. Bünyeden bünyeye değişik reaksiyonlar gösterebiliyor testler. Ne umutlan ne de umutsuz ol sadece biraz sabır.

Son düzenleme:
hamileyimmmm :)) çok şükür kan testinde aldım sonucu silik olduğu için korkmuştum doğrusu :)

canım gebelik testleri genelde doğru sonuç verior, bende yeni gebiş biri olaraktan adetimin gelmesine 10 gün kala başladım test yapmaya :) arka arkaya iki tane test yaptım ikisinde de negatif çıkmıştı, günüm geçtikten 2 gün sonra yaptım silik çizgi çıkmıştı, silik çizgi beta hcg hormonun düşük olduğu için silik çıkabiliyor, şu anda yapsam çatır çatır çizer test :))

ben adetimden 5 gün önce başladım hiç negatif sonuç vermedi hep silikti kan testinde çıktı çok şükür ve en azından kafam rahat o stres çok zor ya bizim bebiş biraz erken oldu ama çok şükürr 41 günlük evliyim 5+1 hamileyim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…