Tesettürlü ve evli arkadaşlar yaz tatilinde eşinizle ne yapıyorsunuz?

bu konuda sana önerilerim var elbet....kapris var antalyada kapalılar için birde tuanamıydı turkuasmıydı adı net hatırlamıyorum...haşemo giymene gerek yok ama kadınlar erkekler ayrı...kenarları kapalı üstü açık mayoylada girebiliyorsun tabi tercih yine senin eşimle girmek istiyorum dersen haşemo giymek zorundasın

evet ben eşle birlikte birşeyler olsun istiyorum

evet ben eşle birlikte birşeyler olsun istiyorum

anladım en doğal hakkın tabi eşinle havuza yada denize girmek istemen ...başka türlü tadı çıkmaz.......ama çok güzel ve çok hoş kağalı mayolar var ben açık olmama ragmen çok beğeniyorum .......maddi durumunu bilmiyorum ama tatil yerlerinde villalar var arkadaşların dediği gibi onları düşünebilirisn yada orta sdandart apartlarda kalabilirisn......insanları çok fazla umursama bizim türk milleti herşeye garip bakıyor zaten.....açık bir mayoda giysen bakıyorlar kapalıda giysen :)))

canımcokfazla alternatıf tatıl ıcın otel var ben berayave burc cluba gıttım ıkısındende memnun kaldım onun dısında daha uygun olsun dersen ıhlas armutlu tatıl koyunu tavsıye ederım otel deyıl ev tutuyosun bayanlar plajı ve bayanlar havuzları var ordanda cok memnun kaldım tavsıye ederım

Balıkesirde körfez ve hattuşa var. körfez biraz eski ve bakımsız ama neredeyse hemen herkes kapalı ve bayan erkek havuzları ayrı. Hattuşa da denize biraz uzak ama denize servisi var. Ayrıca hem termal, hem normal havuzu var ancak kadın erkek ayrı değil ama haşema ile kesinlikle yadırganmazsınız çünkü aile tatil yeri. Hem istanbula yakın hem güzel yer sorarsanız tabiiki İhlas Armutlu tatil köyü. Bayanlarında erkeklerinde ayrı kumlu plajı var. Odalar içerisinde kaplıca suyu da akıyor. Hemde açık ve kapalı havuzlar var. Ama bu söylediklerimin hepsi otel şeklinde değil tatil köyü olduğu için yemek kendinize ait yada oradaki restaurantlardan halledeceksiniz bu yüzden biraz daha masraflı oluyor sanki.

Ama geçen yaz izmir çeşmede club familia ya gittim. 3 öğün açık büfe yemeği sürekli sınırsız sıcak soğuk içeceği ara öğünleri 5çayı ikramları derken kısacası herşey dahil sadece gecelik 50tl'di erken rezervasyonla. Bence orası da güzeldi. Yine kadın erkek ayrı havuzları vardı. Plaj demek yanlış olur çok küçük bir alan ayrılmış bayan-erkek ayrı plaj olarak ama biz eşimle otelin hemen yan tarafından birlikte girdik denize. Bu yıl da bodrumda inanç otele gideceğiz inşallah, orası nasıl fikri olan varsa yardımcı olabilirmi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ay unutmuşum burayı ben.kaşta havuzlu müstakil bir villada kaldık.önceki sene.temmuz da.en pahalı dönemdi.bir hafatya 3000 tl verdik.ama 3 aile gittik.

ihlas armutlu tatil köyü ,caprice, sahh in paradise.. bu otelleri tavsiye ederm 3de güzel yerler gitmş biri olark tavsiye ediyorum:)

X