tesetturlu bayanlar sah ınn paradıse

yaren2007

kızım abla olduuuu
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
31.268
1.085
Arkadaslar esım ısı dolayısı ıle ramazan ayında ızınlı
nasıp olursa tatıle gıtmeye karar verdık
aranızda sah ınn paradıse otel de tatıl yapanlar varsa yorumları benım ııcn cok onemlı
olumlu yada olumsuz yorumlarınızı beklıyorum
sımdıden tesekkur edıyorum

ay vcanım benim tatilemi gidiyorsun ne zaman çıkıcaksınız inşallah çok güzel bir tatil geçirirsin oğluşun ve güzel kızçenle ama malesef pek birşey bilmiyorum hatta birşey bilmiyorum iş yerinde bir arkadaşım gitti sanırım oraya ama onada ulaşamadım ulaşınca yazarım sana canım benim sen üzülme

ay vcanım benim tatilemi gidiyorsun ne zaman çıkıcaksınız inşallah çok güzel bir tatil geçirirsin oğluşun ve güzel kızçenle ama malesef pek birşey bilmiyorum hatta birşey bilmiyorum iş yerinde bir arkadaşım gitti sanırım oraya ama onada ulaşamadım ulaşınca yazarım sana canım benim sen üzülme

Ah cnm gorusemez olduk seninle gunlerdir esimin izini ramazanda nasipolursa 1o temmuzda ordayiz
Ay cnm birakin mersini birlikte tatil yapalim:)
Cnm arkadasina ulasinca yazarsan sevinirim

Çok geçte olsa ben yazayım.

Kumluca Mavikent yani otelin bulunduğu yer tamamen domates biber seralarının arasından geçen stabilize bir yoldan 10-15 km kadar giderek ulaşılıyor bazen bu aradan mı şu aradan mı gireceğiz şeklinde otel bulunmaya çalışılıyor.

Otoparkı tatil köyünün dışında ve çok tozlu

En kötü araç Audi biz gittiğimizde Porche bile vardı...

Wolswagen, Toyota ve Honda gibi araçlarla gitmeyin :) En kötü Audi ile gidin derim :)

2-3 katlı site şeklinde uzun binalardan oluşuyor.

Her odanın kapısı bahçeye açılıyor.

Havuzları çok güzel temiz ve manzarası harika

Bayan havuzları vb. kısmını hiç bir erkek göremiyor.

Bayan havuzlarına Cep telefonu ve fotoğraf makinesi sokmak yasak 6 yaş üstü erkek çocukta giremiyor.

Havuzlar ve deniz odalara 100-150 metre yürüme mesafesinde

Erkek havuzlarına bayanlar girmiyor ama etrafında dolaşabiliyor. Ancak bayanların dolaşmaması rica ediliyor ve anons ediliyor fakat pek dinleyen yok...

Havuzbaşında her zaman her tür içecek ve hamburger vb yiyecek mevcut.

Deniz ve kumsal güzel ancak denizin ilk giriş kısmı taşlı olduğu için insanın ayaklarını acıtıyor.

Sadece bayanların girebileceği kumsalda var.

Odalar kart ile açılıyor 2 adet veriyorlar. Aynı kart ile elektrikler açılıyor klima çalışıyor... Bu kartı vererek havlu alıyorsunuz.

Mini dolaptaki içeceklerin ilk kullanımı bedava sonraki istekler ücrete tabi.

Banyoda küvet var ve sıcak su çok tazyikli su masajı yapmak için birebir. Adeta kurşun gibi :)

Bana odalardaki eşyalar ve malzemeler eski geldi. TV, buzdolabı, dolaplar, bazalar vb...

Dolapta küçük şifreli kasa var. Seccade Kur'an-ı kerim ve kıbleyi gösteren işaretler var...

İnternet berbattı çok az ve çok yavaştı...

Bence en kötü şey ise, tatile değilde Almanyanın bir Türk bölgesine gitmiş hissini yaşamaktı...

Yemekler doğal olarak açık büfe ve tamamen israf...

Garsonlar ve çalışanlar sürekli herşeyi getirip duruyorlar. İnsanlar çılgınca tabak dolduruyor çoğunuda döküyorlar.

Hoşuma gitmeyen şeylerden biride ahçıların köfte ve patetesleri mutfağa götürürken gördüğüm dondurulmuş gıda torbaları... Ben bunların zorda olsa orada yapılmasını ya da soyulmasını beklerdim. O firma tamam düzenli ve temiz olabilir diyelim ancak o dondurulmuş gıdaları üreten bilmem ne tür bir firmadır... Belki o ürünü en basit bir otelde alıyordur.. Bilemiyorum. Zaten o tür yemeklerin pek tatıda olmuyor...

Sabah kahvaltısında baldan tutun aklınıza ne gelirse var 10 çeşit zeytin ve peynir tereyağı yumurta mısır gevreği... artık aklınızı ne g elirse...

Saat 10-11 e kadar kahvaltı var

11 sonrası havuz başı yiyecek içecekler başlıyor sanırım

12 de yemek başlıyor artık gece 14:00 gibi bitiyor ama havuzbaşında hala var.. Akşam yemeği 17:00 gibi başlıyor geceye kadar sürüyor yani gece 12:00 belki daha geç saatlere kadar yiyecek içecek var.

Alacart dedikleri ya da özel siparişler ücretli...

Meyve ve sebze salata tatlı onlarca çeşit yiyemediğin kadar...

Dondurma da var

pide çay ayran içecek her şey bol...

Mescid var

Tekne turu var ancak ücretli.

Muz parasilling vb. deniz aktiviteleri var ama ücretli...

Bahçe düzenlemesi çok güzel palmiyeler havuz ve su rengi bir bütünlük içinde çokta temiz.

Sahilin hemen yanında çok geniş yeşil alan var. Palmiyelerin altında kamelyalar ve minderler var orada oturup dinleniliyor. Buraya da çay vb. servis var. İlerisinde eğlence yarışma ve aktivitelerin yapıldığı sahne var...

Sinema vb. de var ancak ücretli

Çocuklar içinde havuz ve su kaydırağı ve lunapark türü yerler var.

Konferans salonuda var.

En önemli not size giriş saati örneğin 14:00 diyorlarsa siz sabahın köründe de gelseniz sizi içeri alıyorlar sadece odaya giremiyorsunuz. Çıkarken de odayı söylenilen saatte boşaltıyorsunuz sanırım 10:00 idi ama çıkmayıp öğle yemeği ya da diğer hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz...

gerçekten ayrıntılı bilgi olmuş şah-in otel için...

peki bana Antalya tarafında olmayan bayanlar plajı olan ama caprice ve angel penisula değil başka otel öneriniz varmı ???bayanlara ait özel plajı olan denize sıfır biryer istiyorum havuz kullanmak istemiyorum ...

X