Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

hoş bulduk canım begendıgınız ıcın tesekkur ederım soyledıgınızi dıkkate alıyorum bej rengı etegımde var bıde o sekılde gıyıneyım degısıklık olur :))

Son düzenleme:
hoş bulduk canım begendıgınız ıcın tesekkur ederım soyledıgınızi dıkkate alıyorum bej rengı etegımde var bıde o sekılde gıyıneyım degısıklık olur :))

Yanlış anlama sakın tatlım, böyle de çok hoş görünüyorsun bizimki bir öneri sadece

selam kızlar hepiciniz harika görünüyosunuz 41 kere masallah tütütütütü
belki bende eklerim bilemiyorum yani napsam

henüz yok tatlım.. evlendikten sonra çalıştım bir süre, şimdi de anca evimizi aldık inş. taşınıcaz bu ay. artık yeni eve bi bebiş olur kısmetse

insallah canim Rabbim gönlüne göre versin insallah, yeni evinde hayirli ugurlu olsun güle güle oturun, konunada biraz göz attim banyon cok kullanisli olmus gercektende

insallah canim Rabbim gönlüne göre versin insallah, yeni evinde hayirli ugurlu olsun güle güle oturun, konunada biraz göz attim banyon cok kullanisli olmus gercektende

amin canım ne güzel dua ettin, Allah razı olsun.. Rabbim sana da eli ayağı düzgün, sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inş.

amin canım ne güzel dua ettin, Allah razı olsun.. Rabbim sana da eli ayağı düzgün, sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inş.

aminn insallah canim ya, troid hastasiyim simdilik bebegim olmuyor ilac kullaniyorum insllh normale dönersem olur benimde
bu duaya cok ihtiyacim vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…