Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bana da müsadeee, ben de gündüz cok takıldım nete, bu gece, gecelerin kadını olamyıcam , siz de toplaşmayın lüptennn kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile opuyorumnanaktan

cnm yeni okudum deden vefat etmiş başın sağolsun çok üzüldüm ben de dedemi çok severdim ama her ikisini de küçükken kaybettim çok az şey hatırlıyorum onlar hakkında

Amin insallah canim.. ayrica gurbette yasamak cok zor gitmek isteyipte gidememek.. her an orda olmak isteyipte olamamak cok zor gercekten.. hele ki boyle zamanlarda.. saka gibi geliyor bana inanmakla gucluk cekiyorum.. insan gozleriyle gormeyince gercekten inanamiyor bazi seylere

cankizim basiniz sagolun olum bizler icin birgun bizlerde dedenin gittigi yere gidecez.

bu arada bende cok hasta oldum yataigimin icinden yaziyorum size. bademciklerim sisti midemi usttum bide dudaigimda ucuk cikti sormayin kendimi igrenc hissediyorum. hastaliklar beni buluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…