Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

senin adın zeynepse HicKes ne la CADIARZU, ben oni Hicran Keskin gibi bişi zannediyordum kafamçokkarıştı

Hicran Keskin heee kaydirigubbakcemile3 hayalgücün de pek kuvvetliymiş şişkooo nikoncum naniknanik
Her_Kes : Herkes , yani her bir kişi,kimse...(zaten anlamını hepimiz biliyoruz kaydirigubbakcemile3)
Hic_Kes : Hiçkimse :)
Farsça 'dan geliyo canım yerimseniben

Hicran Keskin heee kaydirigubbakcemile3 hayalgücün de pek kuvvetliymiş şişkooo nikoncum naniknanik
Her_Kes : Herkes , yani her bir kişi,kimse...(zaten anlamını hepimiz biliyoruz kaydirigubbakcemile3)
Hic_Kes : Hiçkimse :)
Farsça 'dan geliyo canım yerimseniben

hımm manası çok cücelmiş, yalnız yazarken bize çok sorun çıkartıyor
Hey loo ben 51 kilocukum hemi de ne çilelerle vermiştim. Meryem demişti senin kaynanana toptan zayıflama kampı kuralım diye yarın öbür gün evlendiğinde buna gerek kalmıcak kaydirigubbakcemile3 , sen 1 aralıka kadar kilo verme seni yazın benim kaynanaya götürem :eek: ama tabi ben de kilomdan memnun değilim, sıkılaşamadım henüz daha kaydirigubbakcemile2

teee ALlaaam sallama HİCkesim -tatlicadiarzu-
attım desene sen suna
:jeyyar:

hayır canım, sallamadım, özellikle sectim,hatta ilk an görünce ben de sasırdım, Ferit Devellioğlu'nun Osmanlıca sözlüğünde de görebilirsin kelimenin varlığını :dilcikar:

hımm manası çok cücelmiş, yalnız yazarken bize çok sorun çıkartıyor
Hey loo ben 51 kilocukum hemi de ne çilelerle vermiştim. Meryem demişti senin kaynanana toptan zayıflama kampı kuralım diye yarın öbür gün evlendiğinde buna gerek kalmıcak kaydirigubbakcemile3 , sen 1 aralıka kadar kilo verme seni yazın benim kaynanaya götürem :eek: ama tabi ben de kilomdan memnun değilim, sıkılaşamadım henüz daha kaydirigubbakcemile2

Canım zorluk cıkarıyosa Hickes diye yazabilrisin, " _ " koymadan yani yerimseniben
51 kilosun ve memnun değilsin, öyle mi :mymeka: :mymeka: :mymeka:,

nicklere takılmıyorum ama uzun olanları yazmakta zorlanıyorum. Mesela benim cimcime eses ama cimcime (bir türlü kullanıcı adı uyduramayınca esesi eklemek zorun kaldım) yazmaları daha mantıklı geliyor... Başı yazmalı kız ve alyaduanınannesi'nde zorlanıyorum bundan sonra kısaltıp yazıcam...

hoşgeldin talya, bak sen hala rejimdeyim yazmışsın halbuki inceciksin HicKes 24 günde 7 kilo vercem diyo nasıl ona tavsiyelerin var mı :jeyyar: verirse ona bu arabayı alıcam gamyoncuiremsu kaydirigubbakcemile3

hoşbulduk canım.. rejimdeyim ama lafta tek yaptığım akşam 6 dan sonra yememeye çalışıyorum... bu arada ben 2 günde 4 kg vermiştim:):):) ama hiçkesim 1 ayda 7 kg verilirde o kadarı çok fazla değilmi be canım... sen zaten resimlerde gayet fittin...

hoşbulduk canım.. rejimdeyim ama lafta tek yaptığım akşam 6 dan sonra yememeye çalışıyorum... bu arada ben 2 günde 4 kg vermiştim:):):) ama hiçkesim 1 ayda 7 kg verilirde o kadarı çok fazla değilmi be canım... sen zaten resimlerde gayet fittin...

:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

talyaaaa, gelsene sen şöyle yanıma ,
2 günde 4 kiloyu nasıl verdin,
anlat ama caktırma kaydirigubbakcemile3

nicklere takılmıyorum ama uzun olanları yazmakta zorlanıyorum. Mesela benim cimcime eses ama cimcime (bir türlü kullanıcı adı uyduramayınca esesi eklemek zorun kaldım) yazmaları daha mantıklı geliyor... Başı yazmalı kız ve alyaduanınannesi'nde zorlanıyorum bundan sonra kısaltıp yazıcam...

ben de seni eskişehirli sanırdım kaydirigubbakcemile3. eskişehir-eses

:jeyyar: :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:

talyaaaa, gelsene sen şöyle yanıma ,
2 günde 4 kiloyu nasıl verdin,
anlat ama caktırma kaydirigubbakcemile3

hiçkesim tavsiye edilcek bir yöntem değil... elin oğlu verdiriyor... cuma ayrılıp pazartesiye 4 kg zayıflamış çıktım:):):) ee kimine kaynanası kimine direk oğlu:):) sayesinde fıstık gibim hatun oldumzemuszemuszemuszemus

hiçkesim tavsiye edilcek bir yöntem değil... elin oğlu verdiriyor... cuma ayrılıp pazartesiye 4 kg zayıflamış çıktım:):):) ee kimine kaynanası kimine direk oğlu:):) sayesinde fıstık gibim hatun oldumzemuszemuszemuszemus

heeeee, aman almym ben o yöntemi canım :1no2:
neme lazım, azıcık aşım , kaygısız başım kaydirigubbakcemile5

ay çok doğru :roflol:. bize rahatlık yaramıyo ya aşk acısı ya kaynana dırdırı ikisi de mum gibin eritiyor.:bbo:

ay çok doğru :roflol:. bize rahatlık yaramıyo ya aşk acısı ya kaynana dırdırı ikisi de mum gibin eritiyor.:bbo:

ben yine şükrediyorum... yha tam tersi alsaydım anammmm o ayrılıktan daha beter sarsardı benikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

O zaman hatunlar büyük istek üzerine yeni geyik bölümünüz hayırlı olsun...
yalnız başlığa bir ekleme yapalım,buyrun sohbete diye...
tamam dediğinizi duyuyorum..
haydi geyiğe o zaman...

X