Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

evet cankızım üsttede dediğim gibi kollar dar olucaktı
ama müşterinin kumaş seçimi kalın olunca malesef öyle dar kol yapılamıyo, çok kaba duruyo
öyle kol yapmak için kumaşu dökümlü ve ince almak gerek , buzi gibi
yaka konusunda hem fikiriz
bebe yaka yerine yvarla gelseydi önü daha hoş olcaktı
ama napalım müşteri velinimetimiz öyle isteni öyle yaptım

evet olabilir canim :) ee sen ne dusunuyosun balayi hakkinda peki.. kapadokya falan ? :) biz bulamazsak zaten nevsehirde kozakliya gitcez.. asos hotel var.. dun aradik cok ucuz fiyat verdiler ya :)

ben deniz veya göl olsun istiorum çok seviorum çünkü. dahada romantik olur diye düşünüorum.. abant çok aklıma yattı ama daha nişanlıma göstermedim bakalım ne dicek .. bide cunda adası var aklımzda :26: kuşadasında yazlıkları ama ben istemiorum ... kapadokyayı hiç düşnmedim cnm oralar nasıl peki balayı için ?

Abanti aradik biraz tuzlu fiyat verdiler, bilmiyorum tabi herkesin butcesine gore bu isler. Ama asiri pahaliya kacmak istemiyorum zaten.. Dur bakalim her yere gidiyoz simdilik.. bugunde nisanlim bi arkadasindan arastirmis, alanyada villa kiraliyomussun.. havuzu falan varmis evde bilmiyorum oda olabilir.. kapadokya mi sakin :) ya goreme urgup falan cok guzelde.. kozakliya sakin gitme canim gezilecek hic bi yeri yok.. bizde zaten sakasina takiliyoz bi yer bulamazsak orda skilcaz artik

Meraba kızlaar :)

finallerim başlıyor, dua ederseniz çok sevinirim :)

Hayırlı günler herkese :80:

evet olabilir canim :) ee sen ne dusunuyosun balayi hakkinda peki.. kapadokya falan ? :) biz bulamazsak zaten nevsehirde kozakliya gitcez.. asos hotel var.. dun aradik cok ucuz fiyat verdiler ya :)

Canımcım bak yeni aklıma geldi.
Bir arkadaşım Didim'e gitti balayına çok memnun kaldı.
Tesettürlüler için çok uygunmuş ayrıca Bodrum'a tur düzenlemişler, istersen senin için otel adını öğrenebilirim...
Otobüste tam otelin içinde indiriyormuş yani in-bin sıkıntısı yokmuş...

inş gönlünüze göre olur cnm şu villayı öğrenrsenz banada sölersen çok sevnirm

Canim didimdeki caprice palace dir.. oraya gitmicez daha arastiriyoruz tabi her yerleri.. saol cnm, peki siz kibrista otelemi gidiyorsunuz.. gezilecek yerler falan varmi.. nisanlimda kibrisa gidelim demisti oda askerligini orda yapti

peçeden aldım canım.. teşekkür ederim
todish iyiyim sağol sen nasılsın canım.. evlilik nasıl gidiyor
aldıklarının hepsi çok güzel ama mantoya ayriyetten bittim
iyiyim canım.. güzel gidiyor hamd olsunn.. :)
teşekkür ederimm canım benim

Todisch manton çok güzelmiş,güle güle giy..
Selam kizlar nasilsiniz...
todisch hayirli olsun gule gule kullan cicilerini.. hepsini cok begendimmm!!
todisch cim aldıklarını güle güle kullan özellikle manton çok güzel
Canım, aldıklarını çok beğendim. Güle güle kullan [/B][/COLOR]
teşekkürler arkadaşlar.. sağolun..

birşey sorucamm ankarada olun vardır mutlaka aranızda
acaba nerden alış veriş yapıyorlar tesettür giyimde bu konuda sıkıntı yaşıyorumda biraz

canım bende aynı sen gibi balayı seferberiyim .. düşünce olrkta bende öyle bir balayı istiyorum..akdeniz bana soguk geliyor nedense bide kapalı olmaktan dolayı heryer gitmez bana ..villayı bende düşündüm ama cok arastırdım şile agva da cok güzel agactan evler icinde oteller var.. fiyatlarıda pahalı degil kişi başı 60-70-80 degişiyor.. villadan daha iyi geldi bana sahsen.. gölde hemen asagısında ..
nişanlımda mudurnuda biryer var dedi bakalım bizde haftasonu belirleyip rezerve etcez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…