Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

aa giciga bak yaaa
ama napalim bizde simdiden herseyi düsünüyoz konusuyoz
ay hayirlisiyla su nisan bi olsaydi, ardi sira gelirdi hersey ama iste, daha bikac ay sabredicez

slm kızlar :) muhabbeti ilerletmişsiniz

aslm canim
sende katil muhabbete

kizlar cuma sabahi askim geliyoooooooor
ay cok mutluyummm
nerdeyse 2 aydir görüsemedik,
cok özledim yaaaaaaaaa

ahh cankızım ahhh biz balayı na gitmedik
gittik ama balayı sayılmaz 3 günlüğüne kaplıca havuzlu otele kalmaya gittik
halen içimizdedir güzel bi otele gitmek
şuanki düşüncemiz Alanya Bera otel
tabi biz arkadaşlarla gidicez
bayan erkek ayrı havuzları var

Son düzenleme:

aynı dert bende de var cnm .. bnde temmuzda evleniorum inş .. bizde balayı araştırmalrı içndeyiz.. bu arada hatırladınmı cnm beni ...

slm kızlar ,
Tesettüre uygun bi abiye diktim
E burayada eklemezsem olmaz değil mi :)
bi arkadaşa diktim
Nasıl sizce

Daha ütüsü yapılmadı, üstte duruşunu daha sonra ekliycem

Son düzenleme:
BM; degisik olmus cnm, sanki biraz bindalli biraz yoresell.. :)birde arkadasin ustunde gormek lazim.. eline saglik masallah 10 parmaginda 10 marifet canimmm

Bu arada kizlar bu aksam gozyasi gecelerine gidiyoruzz.. merakla bekliyorum ilk defa gidicem

canım,yakası haricinde,modelinide renginide çok beğendim.eline sağlık
giyicek olan arkadaşın da güle güle giysin inşallah :81:

Teşekkürederim kızlar ...
İstenilen modeli yaptım :
Bunu teslim edeyim kendime başlıycam
Ayrıca buna benzer bi sapariş daha aldım

tanidim canim.. temmuzun kacinda senin dugun ?:) ya anam bizimkisi tutturdu karadeniz diye.. siz ne dusunuyosunuz?

17 temmuz cnm bizm sizn kaçında ? aynen cnm safranbolu diye tuttrmuştu bi ara sonra cunda adasını duydyk çok güzel diye ama abant/bolu yada baktım orasıda güzel. :26:

ellerine saglik canim gercekten güzel olmus
rengini cok begendim,
yanliz kollarin dar gelmesi
ve yakasininda bogaza dar oturmasi daha güzel dururdu fikrimce
tabi sen siparise göre diktirmissin
ama elinden güzel geliyor masallah :)
tesettürlü güzel abiye bulmak cooook zorrr
hepsi acik gögsüne kadar, sonrada boleroyla ugras dur, hic sevmiyom yaaa

Kizlaaar yilbasinda sevgilim burdaydi , dün ayrildik cok özledim yaaaaaaaa
ama cok güzel vakit gecirdikkk

teşkkürederimkızlar

aslında kolları şalvar kol olup bilekte daralıcaktı
ama kumaş kalın olduğu için hoş durmıycanı düşünerek
ispanyol kol olması istendi
bu ilk sparişim
yavaş yavaş açılıcaz
şimdiki tanede kendime çizdim onalara başlıycam :)
bi ara onlarıda eklerim
fikir size

Kzlarr aranizda 'gozyasi gecelerine' gden oldumu hic? Dun hollandadaydi,avrupa turnesine cikmislar hollanda almanya dolasiyolar. Cok muhtesem ya gercekten anlatilmaz yasanir dedikleri kadar var. O atmosfer, o huzur, o maneviyat cok duygulandirdi beni.. Aramizda gitmeyenler varsa kesin gidin hic pisman olmayacaksiniz insallah

BM; ustte durusu daha cok hosuma gitti.. yanliz yakasi biraz farkli olabilirdi belki.. ama hos olmus canim ben begendim.. evde aile arasi soz nisan icin cok uygun bir kiyafet.. ozellikle kollari hosuma gitti canim

BM; canim bloguna baktimda.. cizdigin gibi kollarini dar yapmis olsaydin sanki oda guzel olur gibiydi.. benim yengemde boyle bi elbise diktirmisti.. ondada senin cizdigin gibi kollari dar dugmeliydi.. boyun kismida yuvarlakti kollari gibi.. oyle biseyde olabilirdi.. bogaz kisminida susleyebilirdin kollarini susledigin gibi.. gerci ben pek anlamamda elbise dikiminden belki bi fikir olur bidakine :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…