Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merhaba kızlar pek paylaşım yapmasam da uzun süredir bu forum u ve tesettürle ilgili topicleri izliyorum biliyorum ki hepiniz samimisiniz ve samimi insanların birbirine ettiği duaların makbul olduğunu düşünüyorum lütfen bana dua eder misiniz 3 yıldır emek verdiğim bir konuda birinin izninin çıkması lazım Rabbim yardımcım olsun çok zor durumdayım ne olur dua edin kızlar

Canımcım ben hakkında hayırlısı diye dua edeyim yine, Rabbim hayırlısı neyse hakkında onu versin. Çünkü bazen şer gibi görünsede hayırlı çıkabilir bazı olaylar...
Rabbim yardımcın olsun...

kristaltane resmini gördüm canim...
yanlis anlama ama kapali bir bayan olarak kolunun yarisi acik olarak birseyler giymen ne kadar dogru?
tesettürün tam manasi bumu sence?

kristaltane resmini gördüm canim...
yanlis anlama ama kapali bir bayan olarak kolunun yarisi acik olarak birseyler giymen ne kadar dogru?
tesettürün tam manasi bumu sence?

Topiğinizi ilk defa ziyaret ediyorum,rastlamıstım ama bakma fırsatım olmamıstı...
Tesettür konusunda paylasımlarda bulunması güzel,teşvik güzel...
Yalnız sizin yazınızı gördüm tek,yorum yapmak istedim...
Bu konulaara giricek olsak uzun kolu bırak giyilen kıyafetede islamda delil bulamayız...
Onun için tek kolu irdelemiyelim...
He ben onumu savunuyorum hayır..
Anlatmak istediğim aslında tesettür oda değil...
Kol değil herşey...
Bence burda o konulara girilirse topik kapanır kesin...
islami konularda tesettür derin bir mevzu çünkü...
Açıldıkça açılır...

Tavsiyem önce tesettür konusunda en dogru olanı öğrenmek,daha sonra küçük ayrıntılardan uzaklasmak...

Tepki almak için girmedim...
Sakince yazılmıs bir düşünce...kaydirigubbakcemile5

bende topice ilk defa girdigim icin dikkatimi cekti sadece...

haklisiniz sizde...

Günaydın kızlar
diger topıklere kımse ugramıyor sanırım herkes burada
bende cektıgım bi kaç esarp resmımı buraya eklıyorum.

biri banamı seslendisempatiksalakcinni vallah havanın kasvetinden mi nedir böle bunalım bunalım oldum ben... hiç netede giresim gelmiyo işlerde aldı basını gitti zati.bu arada todishimin düğününü yaptık darısı bekarların başına inşallahh. Akşamda akrabanın kınası var ben daha kıyafet ayarlamadım iimisempatiksalakcinni

aa oldumu düğün hadi bakalım hayırlı olsun.
Rabbim daim etsin mutlulukarınını:)

yeşildiyar
eşarpların çok güzeller ama ben en sondaki pembeli morluyu çok beğendim
ne kadara ve nereden aldın ? bi markası varmı? bulmak kolay olurmu?
amma sordum he ama çok beğendim tam istediğim renkler

Aaa oldu mu düğünü?...Hayırlı, uğurlu olsun.Allah mesut etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…