Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

eşarp güzelmiş,başıbağlı sağol bu topiği açtığın için..arkadaşlar muhabbet hoş valla ben ayrılmam bu topikten kaydirigubbakcemile3 bende eşarplarımı narin ayarda makinede yıkıyorum bugüne kadar ne solma yaşadım ne boya akması..nedir o öyle anlamadım valla..yazık oluyor tabi bilmiyorumkismile

cankız hş olmuşsun canım.
fırfırlı gömleğine bittim fırfır hastası olarak:)

tsk ederim canimm..

cankızım çok şıkız yineŞeniz gömleğin rengine bittim..
.

tsk ederim efendimm

cankıız pek bi şıkır şıkırsın fıstıkımşakkıdı
bu arada eşarbı nasıl bağladın merak ettim sanki yandan bişiler yapmışın

[

Saol balcam.. esarbi herzamanki gibi bagladim kiz :) sadece yanlari disiplinli dursun diye yandan icine sokusturdumm kaydirigubbakcemile3

BasiyazmaLI.. degisik etekmis neyle kombinleyeceksin? ustunude merak ettim.. hatta bastan assagi merak ettim.. etek uzerinde nasil duracak bi ara giyde oyle fotosunu eklea.s.

cankızcım üzerine siyah omuzları pullu bir hırka giydim..

eşarp olarak da kırmızı şifon etol kullandım.

resim ekleyecektim ama tüm ısrarlarıma rağmen lahana hanım resmimi çekmeyi unuttu alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

:roflol:

inşAllah tekrar giydiğimde eklerim canım..

yazmalım eteğin çok şugar opuyorumnanaktan
benim canım bu bayram bişey almak istemedi nedense,geçenlerde annemin diktiği bi etek vardı,bi kez giymiştim,onu giydim...

merhaba kızlar çok cici olmuşsunuz
zümra elbsen çok değişik keşke tamamını görebilseydik
ben bu bayram için fatihi alt üst etsemde dişime dokunur bişi bulamadım bursadada 4-5 saat gezdik kocikle ama ıhh bişi yoktu evden yakıştırdım bişiler eklerim azz sonra:)

cankızımmm mor olduğum için bi başka güzel geldin gözüme :)) zaten güzel ve çok şıksında :)

zümra çok beğendim çok farklı bir tarzın ve havan var

başıyazmalım çok hoş olmuşsun canımmm

günaydın kızla
geçmiş bayramınzı mübarek olsun
ccicşler eklenmiş
yazmalının etegını gordum
alyaduanın da cıcıslerını
lahananın tatıl resmını
gule guel giyin cok cicoş hepsi

aybike süper görünüyosun renk uyumun çok güzel olmuşa.s.

başıyazmalı eteğini güle güle giyin...(üzerinde nasıl durdu bende merak ediyorum:)

günaydın kızlar...
yorumlarınıza teşşekkür ediyorum.

aybik çok kibar ve zarif olmuşsun canım.
bende gördüm bloğda ama olsun sen burayada ekle.
aynen dediğin gibi eski günlerdeki gibi...:)

alyaduanınannesi cicilerin yakışmış canıma.s.
cankız şıkır şıkırsın maşallahh bayram şekeri gibi olmuşsunaklinialirimsmile
zümracım çok belli olmasada elbisenin modeli çok şık görünüyorsun sendeopuyorumnanaktan

bende bu bayram ciciler alamayanlardanım ilk defa bi bayramı uydurmaca geçirdim son güne kalınca kalabalıkda canımız cıktı eliboş döndük malesef ama yinede güzel bi bayram geçirdikbayanssulusmile

geç olsada hepiciğinizin bayramı kutlu olsun opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…