Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

Slm kizlarr cok sukur duzelmis kk :)..

nasilsiniz gorusmeyeli ne var ne yok...

bayram hazirliklari tamam mi?

seyhan Allaha sukur bayramin 1 ci gunu izin alabildim okuldan.. bunada sukur yani hic yoktan iyidir

Temizlik yapmaktan derilerim gerildi vallahi...
şükür bitti arefe suyuna bıcı bıcımıda yaptım.
şimdi bayramı bekliyorum.
Ermek nasip olursa...
Hepinize hayırlı şeker değil,ramazan bayramları:)

aldın mı diye sorsana.
evden çıkacağımı sanmıyorum.
çıksamda ölesine giyincem.
protesto ediyorum kendimi:1no2
:

slm canlarr..
hepinizin bayrami mubarek olsunn a.s.

zumra; cantani begendim cnm, elbiseyi pek begenmedim ya yada benim tarzim olmadigi icin bana fazla hos gorunmedi.. birde elbisenin ust kismini merak ettim ben.. ustune siyah ceket giydigin icin modelini mi kapatmis aceba CADIARZU tabi zevkler ve renkler tartisilmaz o ayri konu a.s.

zümra bende anlayamadım pek elbiseyibilmiyorumkismile ama renkler asil duruyoryerimseniben

cankızım çok şıkız yineŞeniz gömleğin rengine bittim..

lahana sende bendensin canım... bayram gelmiş neyimee:bbo: bir çorap aldım kendime başkada bişey almadımsempatiksalakcinni tatildeki halinde pek bir rahat..

cankıız pek bi şıkır şıkırsın fıstıkımşakkıdı
bu arada eşarbı nasıl bağladın merak ettim sanki yandan bişiler yapmışın

karalahana sende çok hoşsunsengözlerimebaksanab

zümra bende çözemedim senin elbiseyifisfisfis

kıss talya bende bu bayram hiç tad alamadımmirmirmirmir
bayramlıkta almadım içimden gelmedi hiç evdeyim zatengamyoncuiremsu

kıss talya bende bu bayram hiç tad alamadımmirmirmirmir
bayramlıkta almadım içimden gelmedi hiç evdeyim zatengamyoncuiremsu[/B][/QUOTE]

büyüdükmü acebaa kedim ondanmıdır nedir.. önceden bayrama nerdeyse bir ay kala alırdım elbiselerimi..sengözlerimebaksanab şimdi dediğim gibi bir çorap aldım.. oda baktım evde çorap kalmamış olan çorapta kaçık kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 zaten bi amcamlara gittim onun dışındada evdeyim... misafir gelen giden azcıkın aşiret modeliyiz geniş ailehizmet et dur.. erkek olmak varmış sempatiksalakcinni ama yarın için hain planlarım var çıkacağım:asigim:

gamyoncuiremsu[/B]

büyüdükmü acebaa kedim ondanmıdır nedir.. önceden bayrama nerdeyse bir ay kala alırdım elbiselerimi..sengözlerimebaksanab şimdi dediğim gibi bir çorap aldım.. oda baktım evde çorap kalmamış olan çorapta kaçık kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 zaten bi amcamlara gittim onun dışındada evdeyim... misafir gelen giden azcıkın aşiret modeliyiz geniş ailehizmet et dur.. erkek olmak varmış sempatiksalakcinni ama yarın için hain planlarım var çıkacağım:asigim:[/QUOTE]

evet belkide ondandır büyüdükkohaoldumsmilebüyümez olaydıksempatiksalakcinnibüyüklerin büyük derdi oluyomuş valla
sen mutlu mesut gez sevdiceğinleopuyorumnanaktan

olabilir canim tarz meselesi yada bir cogunun dedigi gibi pek belli olmamasi sempatiksalakcinni yorumun için çok te$ekkür ederim a.s.

ama bak pcde tatilden bir rsim buldum yüklememiştim sanırım.idare edin artık benim bayramlığım yok

giydigin $alvarli etekmi benimde var çok severim kendilerini opuyorumnanaktan $alin rengi kuma$i $ahane yaaa nirden aldin boshayallersmile

ba$kada foto yokki koysam bilmiyorumkismile

..

lahana sende bendensin canım... bayram gelmiş neyimee:bbo: bir çorap aldım kendime başkada bişey almadımsempatiksalakcinni tatildeki halinde pek bir rahat..

cankıız :

karalahana sende çok hoşsunsengözlerimebaksanab

giydigin $alvarli etekmi benimde var çok severim kendilerini opuyorumnanaktan $alin rengi kuma$i $ahane yaaa nirden aldin boshayallersmile

kızlar çok teşekkürler...
zümracım şalvarlı elbise üzerimdeki ama eteklerinide çok seviyorum.bulursam onlardanda alacağım.
şalımına netten almıştım bir arkadaş satıyordu.gerçekten kumaşıda çok güzel ipek gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…