Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

demek ilkim helal bana:lepi:

robotum çok beyendim koltukların halın hepsi çok güzel
perdelerini daha çok beyendim güle güle otur
benim salounda lila mobilyalarım gri krem karışık gerçi modası geçti şimdiki evleri görünce eski moda geliyo gözüme
mor ve lilayı çok seviyorum zatenn
ALLAH huzurla oturmayı nasip etsin cnmm

sağolasın ben de lilayı çok seviyorum bir de siyaha hastayım ,kıyafetlerim zaten yarsı siyah ,mobilyalarım da öyle bir de koltuklarımın yanları deri ve siyah çok hoşuma gidiyor ,perdeme gelince koltukların renginden yapılan perdeleri sevmiyorum ben ,mesela ileride kendi evim olsa çok farklı düşüncelerim var ,herşey birbiri ile uyumlu değil de zıt renklerden oluşan odalar düzenlemek daha çok hoşuma gidiyor ,perdelerimin rengini görünce vuruldum zaten başka perdeye bakasım gelmedi kaydirigubbakcemile3

halı koltuk renkleri uyumlu olabilir ama perdeyi de o renklere uydurma taraftarı değilim ,bende bir tuhaflık var galiba ,yok yok varr :roflol:

daha iileri senin olur inş.

sizin işler kesat galibaa :roflol:

bakıyom hep nettesin ve hep takiptesin :uhm:

biraz kapa kk yıda işlerine bakk
maaşını haket klava:

sizin işler kesat galibaa :roflol:

bakıyom hep nettesin ve hep takiptesin :uhm:

biraz kapa kk yıda işlerine bakk
maaşını haket klava:

ben heryere yetişirim şuanda on tane excel sayfasında işlem yaparken buraya da laf yetiştiriyorum o benim maharetliliğimden kaynaklanıyor aslında o kadar çok işim oluyor ki

aman sus sus ta nazar değmesin o zaman
demekki sen bulunmayan hint kumaşısınn

sorma zaten daha önce genel müdür yardımcısının özel kalemiydim bakanlıktan özel istediler beni sonra burda yine genel müdürün özel kalemi olmamı istediler ama ben istemedim şimdi de burda her işi bana yaptırıyorlar yawwww senağlama
bilgisayar bilgim ii olduğu için herşey bana kalıyor yaaawww senağlama

her bilidğini söylemiceksin aslındaa bilmiyorumkismile

eve gidince yemek işini ne yapıyorsun peki ?
akşamdan mı hazırlıyon yemekleri?

her bilidğini söylemiceksin aslındaa bilmiyorumkismile

eve gidince yemek işini ne yapıyorsun peki ?
akşamdan mı hazırlıyon yemekleri?

söylemedim aslında ilk başladığımdan beri 3-5 yer değiştirdim önce özel kalemlik yaparken çok beğendiler sesim çok güzeldir bakanlıkta bayan manyaklarım vardı inanki ararlardı sırf sesimi duymak için sonra beğenilince herkes istedi ben özel kalemlik istemedim yoğun bir iş ileride çocuk olursa yürütemem diye en sonunda şuanki birimime geldim burda da anladılar ii bildiğimi bilgisayarı ondan dolayı veriyorlar habire iş ne olacak sonum bilmem kaydirigubbakcemile3

yok ben sıcak yemeği severim gidince yapıyorum akşamları zaten öyle ağır yemiyoruz çorba yanına bir yemek salata filan geçiştiriyoruz çünkü daha sonra meyve ve tatlı faslımız mutlaka oluyor boş durmadığımız için yemekte aşırıya kaçmıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…