Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

slmboshayallersmile

beni gördüya hemen atladı arkamdan :roflol::roflol:

naber robot? iş güç ankara nasıl söyle bakem:eek:

iidir ne olsun iş güç uğraşıyorum işte ,bugün eşim yeni işyerine geçecek onun heyecanı var bende ,başbakanlığa bağlı bir kuruluşta uzmanlık sınavını kazandı artık uzman olarak görev yapacak inş. ,bugün yeni işyerine gidecekti ondan haber bekliyorum :kedi:

robot hayırlı olsun hadi...

biricik sen evdesin yatsana 12 ye 1e kadar:) kalkıyon sabahın köründebilmiyorumkismile

robot salonun baya büyük güzelmişte o perdeler uymamış:eek:lmaz:

perdelerimi çok seviyorum onlara laf yok ,ben evde öyle herşeyi birbirine uyan şeyleri sevmem uyum bana ters ,zıt renklerle kombinasyonu seviyorum ben ne o öyle perdeler koltuklarla kombine v.s. hiç bana göre değil o tarzlar çok avam ve standart geliyor ,ben farklı renkleri kompoze eden bir yaklaşıma sahibim bi kere ayrıca perdelerimi de ilk beğenmeyen sensin herkes bayılıyo kaydirigubbakcemile

robot salon güzel... perdelerde pek bir havalıda...senin etek boyu ne öyle.. nerdeyse mini etek nan oaklinialirimsmile

gri 1:) ama madem pantalon var ondan yırttın.. bide çizmeyle giydiğin vardı oda pek bi kısa gözüktü gözüme oda 2:):):dilcikar:

gri 1:) ama madem pantalon var ondan yırttın.. bide çizmeyle giydiğin vardı oda pek bi kısa gözüktü gözüme oda 2:):):dilcikar:

çizmeyle olan mı yuh yani sen de boyu biraz kısa ama bacağım gözükmüyor çizmeyle etek arasında açıklık kalmıyor sen de gözlerine bi çekidüzen ver istersen sevmem ben böyle bacak görünmesini ya pantolon vardır ya da çizme kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

çizmeyle olan mı yuh yani sen de boyu biraz kısa ama bacağım gözükmüyor çizmeyle etek arasında açıklık kalmıyor sen de gözlerine bi çekidüzen ver istersen sevmem ben böyle bacak görünmesini ya pantolon vardır ya da çizme kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

nan çizme mizme kısa o etek işte okadar... bundan sonra evde kocana giy çizme giymeden :eek:

X