Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

Hala nişanlıyım canım :)) 5 Haziranda inşaallah düğünüm, bugün gelinlikçiye gitttim gelinliğimin siparişini verdim heyecanlıyım biraz :)

Hala nişanlıyım canım :)) 5 Haziranda inşaallah düğünüm, bugün gelinlikçiye gitttim gelinliğimin siparişini verdim heyecanlıyım biraz :)

hayırlı olsun şimdiden.. gelinliğin resimlerini eklersen haberimiz olsun canım.. fikir olur bizedeboshayallersmile iyi geceler

yesin tosuncuk büyüsün biran önce:):) zor canım senin işin yha.. bizim gelininde iki çocuk var biri 3 yaşında biri 10 aylık kök söktürüyorlar valla ...

AY EVET ÇOK ZOR AMA SAĞLIKLARI YERİNDE OLSUNDA BİDE HASTALIK OLDUMU DAHA BETER OLUYOM PSİKOLOJİK OLARAKTA BUNALIYOM BU SEFER
YAZA DAHA RAHAT EDECEM İNŞ EN AZINDAN DIŞARI RAHAT RAHAT ÇIKABİLİRİM DİE DÜŞÜNÜYOM :lepi:
İNŞ ÖLE OLURR :Saruboceq:

On41 geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dance:

phenomen im.. canım sonunda buldun demek..hayırlı olsun canım

hoşgeldin kız.. doyurabildinmi bebişlerini..yazın artık seni kimse bulamaz evde... bilmiyorumkismile

doyurdum cnm
çarşılara ,vitrinlere, herşeye hasretim yaa
bi taneyken takıyodum sırtıma çantamı ,kucağımada çocuğu hatta bebek arabasıyla gidiyodum ,dolaşıyodu sıkıldığımda
ev gezmelerindende geri kalmıyodum
ama ilk oğlum martta oldu önüm yazdı zaten
burak kayram 15 ağustosta oldu direk kışa girdik kayrada küçük çıkamadım pek çıkmadığım halde bronşit oldu onu hala anlamış deilim kafamçokkarıştı

bu yaz kayram büyümüş olcak koyacam bebek arabasına umutta yanıma gezecez inşşşşş

1 çocuk hiçbişi diyolardı 2 çocuk olunca anladım gerçekten öylemiş kafamçokkarıştı

doyurdum cnm
çarşılara ,vitrinlere, herşeye hasretim yaa
bi taneyken takıyodum sırtıma çantamı ,kucağımada çocuğu hatta bebek arabasıyla gidiyodum ,dolaşıyodu sıkıldığımda
ev gezmelerindende geri kalmıyodum
ama ilk oğlum martta oldu önüm yazdı zaten
burak kayram 15 ağustosta oldu direk kışa girdik kayrada küçük çıkamadım pek çıkmadığım halde bronşit oldu onu hala anlamış deilim kafamçokkarıştı

bu yaz kayram büyümüş olcak koyacam bebek arabasına umutta yanıma gezecez inşşşşş

1 çocuk hiçbişi diyolardı 2 çocuk olunca anladım gerçekten öylemiş kafamçokkarıştı

canım valla şuan seni çok iyi anlıyorum... vitrin dedin çarşı dedin içim gitti.. bende kaç aydır gidemiyorum hafta sonları.. ablamın dershane felan vardı.. onla çıkmaya alışmışım hep alışverişe gezmelere tek başıma çıkamıyorum..özledim bende yhamafoldumben

iyiyiz tatlım.. kızlar şaşıyorum kendime bir elim klavyede bir elim tlfda mesajda ben bukadar beceriklimiydim yawss:eek:

ON41
iyiyim cnm seni sormalı sen nasılsınn ?

TALYA sen neden tek başına çıkamıyon?gerçi tek başınada sıkıcı oluyo gezmek oda varr

talya m ,ne bu yoğunluk güzelim yaa :dance:

şampu m iyiym bende canım,iyi olmaya çalışıyrum hatta..

ON41
iyiyim cnm seni sormalı sen nasılsınn ?

TALYA sen neden tek başına çıkamıyon?gerçi tek başınada sıkıcı oluyo gezmek oda varr

canım alışkanlık sevmiyorum hiç alışmışım birşey alırken ablamdan fikir almaya.. birde her çıktığımda annem benimkiyle buluşçaz sanıyor onu inandırana kadar imanım gevriyor.. bende kırıyorum dizimi oturuyorum aşağıyasempatiksalakcinni

talya m ,ne bu yoğunluk güzelim yaa :dance:

şampu m iyiym bende canım,iyi olmaya çalışıyrum hatta..

annem görse bu yoğunluğu bu çalışkanlığımı önce bir gözleri yaşarırmafoldumben sonrada ya pcyi ya tlfonu birini kırar çok oldun sen deyip:eek:klava:

canım alışkanlık sevmiyorum hiç alışmışım birşey alırken ablamdan fikir almaya.. birde her çıktığımda annem benimkiyle buluşçaz sanıyor onu inandırana kadar imanım gevriyor.. bende kırıyorum dizimi oturuyorum aşağıyasempatiksalakcinni[/QUOTE

ana yüreği işte nede olsa devir bozuk napsın
haklı kadınn
biz nişanlıyken eve eşya götürüyoduk arabayla hafta sonları gezceğimize evimizi beraber düzenliyoduk
annem sürekli kontrol amaçlı arıyodu, hadi gelin yada çıkın dışarda gezinin diye :roflol:
zaten nişanlyken bile haftada bir görüşüyoduk
ama aşkım iş çıkışıma gelirdi hep :roflol:

X