Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

2 çocuğum var benim de hamdolsun,35 yaşındayım...Bu sene son şans kps ye gireceğim ınşallah...Bakalım örtümün sorun olmadığı bir iş b ulabileceksem çalışırım...
Rize deyim ben burada o kadar sorun olmuyor örtü,hayırlısını nasip etsin Rabbim...
Oğlum 9 yaşında,kızım 5 dedi bu sene,o da seneye okula gidecek,inşallah....Zaman ne çabuk geçiyor,okula gitmelerine asırlar var sanıyordum:)))
tamm 14 senedir onlar için evdeyim,hiçbirşeyle ilgilenemedim...Ama memnunum,en güzeli onların yanında büyütmek bence.

2 çocuğum var benim de hamdolsun,35 yaşındayım...Bu sene son şans kps ye gireceğim İnşallah...Bakalım örtümün sorun olmadığı bir iş b ulabileceksem çalışırım...
Rize deyim ben burada o kadar sorun olmuyor örtü,hayırlısını nasip etsin Rabbim...
Oğlum 9 yaşında,kızım 5 dedi bu sene,o da seneye okula gidecek,inşallah....Zaman ne çabuk geçiyor,okula gitmelerine asırlar var sanıyordum:)))
tamm 14 senedir onlar için evdeyim,hiçbirşeyle ilgilenemedim...Ama memnunum,en güzeli onların yanında büyütmek bence.

allah bağışlasın yavrularını
benimde 4 yaşında bi roğlum :emir_bebek:
birde 5.5 aylık oğlum var :ecrin_bebek:
25 yaşındayım bayanssulusmile
evet en güzeli kendimiz büyütmek her anını görerek büyütmek :asigim:

Rabbim hayırlı ömür versin evlatlarına...25 yaşında gencecik 2 çocuk annesi Maşallah..Ne güzel,arkadaş gibi olacaksın onlarla.
benim annem beni 43 yaşında doğurduğu için hep özenirim genç annelere...

5,5 aylık bir oğlan,emeklemeye hazırlanan,ele avuca sığmayan bir bomba gibidir:)
ya ben özledim evde bebek kokusunu galibe:)

evet 19 yaşında evlenince böyle oldu
nasip kısmet
sen yap bitane daha bebiş ben ilerki yaşlarda bi jubile yapmayı düşünüyorum
hem belki kızımda olur :))))
hayırlısı olsun hakkımızdaa

X