Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hangisinden canım:uhm: akrep inadımı =) burada kocaelinin neresindensin bende izmitte okudum

bayanların inadı kötü olur..burç farketmez canım delikafadulden derince den..oo biliyorsun buraları o zaman yerimseniben

papatya88 sen nerelerdesin yahu :uhm:

biliyorum canım yaşayabileceğim 2.şehir derim hepp aaa derince dedin harikalar sahili geldi aklıma bahar olsada gitsek

biliyorum canım yaşayabileceğim 2.şehir derim hepp aaa derince dedin harikalar sahili geldi aklıma bahar olsada gitsek

kız o bizim sahil akannehir sahilin yukarı tarafında oturuyoruz biz de..zemuszemus meşhurdur canım sahilimiz..buyur gel her zaman

dün hawa güzel olsaydı bi izmit yapcaktık sözlümle outlet centerde indirim warmış..yürüyüş yoluna volta atmak issterdim öğrencilikteki gibi..hatta seslenirim On dieeeehihoyyyt

on41 diye seslensen anlarım canım da on deme kaydirigubbakcemile3 .. sahile fln gelirseniz habern olsun. gerçi havalar kötü ,kış kapıda

daha yok bişi canım ..şubatta tanışma düşünüyoruz.ondan sonra patır patır arkası gelir inş. yakında diyorum ama günler geçmek bilmiyor:çok üzgünüm: sende var mı bişiler yerimseniben

yakınmış tatlm genede ...benmmi uff ufff askerim seneye bu zmanlar gelckte söz nişan olckta evlencez kafamçokkarıştı

yakınmış tatlm genede ...benmmi uff ufff askerim seneye bu zmanlar gelckte söz nişan olckta evlencez kafamçokkarıştı
Allah kavuştursun canım.. hayırlısıyla gelsin de , olur elbet. opuyorumnanaktan

?
on41 Allah tamamına erdirsin canım benm
sağol canım benim,sende sözlüymüşsün. sizinkini de Allah tamamına erdirsin.aşk ne güzel bişi yahu:kedi:

ewet canım bende 4 aydır sözlüyüm 3 yıldır da beraberiz..hergeçen ayın,yılın ayrı bi güzelliği war..AŞK ne güzelsin.:asigim:.Allah sewenleri ayırmasın tez zamanda kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…