Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

sakın yazma canım sakınnn... bırak ,onun niyeti başkaymış demek ki.. boşver. isteyen arar sorar yolunu gözler.. sen böylelerine değil,bin kat iyilerine layıksın.. hayatta herşey kısmet

hay allahımm yaaa
sultan cnm değmez üzülmeyee
ama sende tavrını belli edersen ilk karşılaşmanızdaa ona göree

erkekler için ağlanmazzz
ooooo evlenince daha neler görceksiniz inş ii şeyler yaşarsınızda ama illaki tartışma hayalkırıklığı felan oluyoo
bunlar için
üzülmeye değmezz
cnm hadi gül bakimm

kızlar BURAK KAYRA m uyudu ben kaçarr hayırlı gecelerr
sultancımm hiç kafana takma rahat rahat uyu
o üzülsün senin gibi birini kaçırdığınaa

sultancım,bu günden itibaren sende ilgiyi alakayı kesersin olur biter.. değeri hakedene vereceksin. yoksa inan üzülürsün.. ben çok ders aldım bu konuda ..üzülme sakın tatlım

sultan çok hoş bir bayansın tertemiz pırlanta gibi bir genç kızsın o seni kaybetti diye düşün senin değerini bilecek biri mutlaka karşına çıkar merak etme

saolun kizlar
sampuancim iyi geceler öptüm canim cok tesekkür ederim :çok üzgünüm:
haklisiniz kizlar, üzülmicem banane, o kaybeder.
nasilsa 2 gün sonra unutur giderim
oda yoluna gitsin napiyim dimi
hilalcim senide hic tanimiyorum ama teselli veriyorsun saol canimmm
on41 kuzum sanada cok tsk ederim , oof ne diyecegimi bilmiom üzgünüm ya :çok üzgünüm:

canım senin yaşadığını bende yaşadım zamanında.. o yüzden seni anlıyorum. bende üzülmüştüm,moralim çok bozulmuştu, ama geçince inan değmezmiş ne aptalım ben ya basit bişiyi kafama takıp,kendime etmişim dedim..senin böyle dememen için bu uyarım..yoksa seni teselli etmek amaçlı değil .. inan bana,valla değmez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…