Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

acaba ilk karşılaşmaları mıydı ben konuyu bilmiyorum da bir arkadaşım ilk görüşmede böyle bir muamele görmüştü çocuk ısınamamış da ilk 5 dk da ısınma nasıl oluyorsa

valla morelim bozuldu kizlar ya kusura bakmayin hemen yazamadim
ilk görüsmemizdi evet
nezaman gelecegi belli degildi, gelcem gelcem diyordu sirf
9 gibi gelirim demisti sonra
10 da felan geldi iste
dedim cafeye gideriz falan
arkadasiyla geldi bu, arkadasida tek takilcakti
sonra dedi fazla acilmiyalim, azcik dolasalim dedi, bende iyi dedim, biraz dolastik sohbet ettik. sonrada gitti hepsi bu kizlar..

:1shok: inanmıyorum.. fazla açılmayalım mı dedi.. hem bekletiyo,hemde ekiyo insanı.. ay valla çok sinir oldum ben bu çocuğa şimdi klava: sultan cım kusura bakma,böyle sorumsuz ,kaba bi erkeğe biz dünya güzeli kızımızı vermeyiz..ne konuştunuz peki? bi açıklama yaptı mı erken ayrılma ya da geç gelmesine dair ????

hayir canim bi aciklama yapmadi
iste biraz geciktin dedim
öyle oldu felan dedi, arkadas oyalandi dedi
herneyse ona bisey demedim ama
okadar bekletiyo bekletiyo sonra 5 dakka dolasip gidiyor
havadan sudan sohbet ettik iste, annen nasil filan, okadar yani
ay bilmiyorum ya begenmedi
yada gercekten vakti yoktu
ama ben yazmicam ona , ilk o yazsin bakalim ne dicek merak ediyorum

:mymeka: beğenmemesine imkan yok da, bu erkeklerin hepsi oduncuklar köyünden klava: soğuk muydu konuşmaları peki ilgili miydi,size dair bişi konuşulmadı mı canım? arama sakın,isteyen arar...

ayy internete sinir oldum habire koptuuu

sultancım bu çocuk xxxxl maşallah yaniii
insan bi açıklama yapar kusura bakma der bide arkadaş getirmiş yanına
hayırlısı olsun ne diyim
ama yaptığı hoş deil gerçektennn

benimki de kopup duruyo yaa

bence de hayırlısı ama sakın arama lmaz:

yazarsa da hemen cevap verme canım..sende beklet 1-2 dakka öyle cevap ver.. böylelerine bu şekil davranıcaksın,öyle yola geliyolar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…