Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

iyidir sultanom canım sıkılıyo öyle bakınıyorum kimse yok sende iki saattir yazmıyon:çok üzgünüm:
öyle işte gülüm
sen napıyosun nasılsın?

iyidir sultanom canım sıkılıyo öyle bakınıyorum kimse yok sende iki saattir yazmıyon:çok üzgünüm:
öyle işte gülüm
sen napıyosun nasılsın?

ugrasiyoruz be canim iste
benimki annesini hastaneye kaldirmis
bundan önceki sayfada yazdim canim okuyabilirsin
iste onla ugrasiyorum, yazik cocuk üzgün, hemde calisip duruyo yorgunda :çok üzgünüm: öyle iste:çok üzgünüm:

tamda buluşucaktınız hayırlsı olsun gülüm üzülme inşllh tez zamanda iyileşirde sizde buluşursunuz:asigim:

iyi canım bende... yha akşamları giremiyorum nete:):) tasarruf yapıyoz pc salonda salonun petekleri kapadı annem.. gündüzden açmayınca ben akşam gittiğimde açsamda ısınmıyor... popom donuyor:):)en sonunda alcem bi laptop o olucak.. görcek annemde tasarrufuohaoldumsmile gece kuşlarınıda çok özledim ..

Allahtan bizimki odada petek yanan yerde yoksam benimkide donar oturamam vallaaklinialirimsmile
On41 geeeeeeeeeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dance:

yawww bebem benim çıkıcam zaman geliyon sende doyamıyoz birbirimize:çok üzgünüm:B]

kızlar selam
ben foruma takılmadım hiç biraz asalak gibi olucam kusura bakmayın ama:kedi:
ya bi tane istanbulda üsküdar civarında adam gibi tesettüre uygun kuaför varmı ya
şu saçımı kestireceğim bi tane adam akıllı kadın kuaför bulamıyorum
bu işleri hep erkekler mi iyi yapar anlamadımki
bana yardımcı olursanız eğer çok mutlu olurum kızlara.s.

selam canım.. genelde bizim topic gece yarısına doğru canlanıyo.. =) o zaman takılanlar sana daha yardımcı olurdu..

.:1hug: sen bilirsin canım.. aslında konu açsan bütün istanbullu k.k yardımcı olur

Son düzenleme:
kızlar benimde sorularım olacak bilgilendirirseniz çok sevinir.m
ben açık bir bayanım.ama kapanmak istiyorum.
siz kaç yaşında kapanmıştınız.zorlandınızmı.bunun için ne gibi bir hazırlık yapmalıyım.kitaplardan okumak istiyorum bununla ilgili dini bilgileri nerden bilgi edinebilirm.birde kapanırsam tam kapanmak istiyorum.yapcaksam tam yapayım.bir görüyorum etrafımda kapanıp sonra açılanları öyle olmakta istemem.buda korkutuyor beni.acele karar vermek istemiyorum.
birde allah nasip ederse öğretmen olıcam.meslekte sorun olurmu.hani örtülü olup işyerinde açılıp dışarda açılmak zorunda olanlar varmı
nolur allah rızası için bilgilendirseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…