Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

albüme ekledim yüzüm açık bak istersen

gördüm anaaaammm küçüksün sen daha belli yawww ben de nenen olacak yaştayım iimi delikafadulden

güzelmişsin maşallah beğeneyim bari :roflol::roflol:

nerelisin sen göçmen filan mısın renkli gözlü beyaz tenli filan

bir de sen üniv. düşünümüyor muusun merak ettim

gördüm anaaaammm küçüksün sen daha belli yawww ben de nenen olacak yaştayım iimi delikafadulden

güzelmişsin maşallah beğeneyim bari :roflol::roflol:

nerelisin sen göçmen filan mısın renkli gözlü beyaz tenli filan

istersen beğenme nine kıskandı beni kendinden başkasına üzelsin düyemiyon bencilÇok üzgünüm çoook

ne göçmeni bee karadenizliyim dedim on kere:mymeka:

istersen beğenme nine kıskandı beni kendinden başkasına üzelsin düyemiyon bencilÇok üzgünüm çoook

ne göçmeni bee karadenizliyim dedim on kere:mymeka:

zaten karadenizli olduğunu anlamıştım o kenardaydı rizeli filan mısın yoksa ben de trabzonluyum

yok be ben herkese her zevki her zaman tattırmam o yüzden gerçekleri söylemiyorum az öz olunca daha tatlı oluyor da ondan naniknanik

güzelsin maşallah dedimya daha ne istiyorsun sana kıyak geçtim söyledim herkese yapmam ona göre sırnaşık şey:roflol:

zarifecik sen kaç yaşındasın bunlar daha küçük ayol ben mi yaşlandım nedir sırnaşık şey

zaten karadenizli olduğunu anlamıştım o kenardaydı rizeli filan mısın yoksa ben de trabzonluyum

yok be ben herkese her zevki her zaman tattırmam o yüzden gerçekleri söylemiyorum az öz olunca daha tatlı oluyor da ondan naniknanik

güzelsin maşallah dedimya daha ne istiyorsun sana kıyak geçtim söyledim herkese yapmam ona göre sırnaşık şey:roflol:

zarifecik sen kaç yaşındasın bunlar daha küçük ayol ben mi yaşlandım nedir sırnaşık şey

:jeyyar:
hadi nan güzelsin diyim bari dedin sankim çirkinmişikte bariyi niye ekliyon:1closedeyes:
heryeri karıştırıp çırparsan erken yaşlanırsın ahanda böle:CüvCüv:

Son düzenleme:
olgun kadın her zaman makbuldur bi kere hem ben 28 gibi değilim ki en fazla 20 bilemedin 21 :roflol::roflol:

ben de sileceğim bakın da

Son düzenleme:
X